INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrei Ciumac vs. Vasile Antonescu - Vzájomné zápasy
11.05.15 | 2. kolo | Vasile Antonescu | Andrei Ciumac | 6-4, 5-7, 6-0 | detail zápasu | Romania F2 | antuka |
18.08.14 | 2. kolo | Andrei Ciumac | Vasile Antonescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Romania F2 | antuka |
Andrei Ciumac form & Vasile Antonescu form
Andrei Ciumac - posledné zápasy
Turkey F35 - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Nico Matic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Thomas Brechemier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Artur Bondar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-73, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandr Varichenko | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Samuel Hodor | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Antonio Pruner Neto | 6-0, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Alexandre Rodrigues Girotto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Dominic Weidinger | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
12.05.16 2. kolo | vs. Alexander Lazov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.05.16 1. kolo | vs. Andrei Cociasu | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Mihnea Bara | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Ilie Babinciuc | 5-5, Ilie Babinciuc - skreč | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
05.05.16 1. kolo | vs. Ciprian Alexandru Porumb | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.16 kvalifik. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
02.05.16 2. kolo kval. | vs. David Pata | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F5 - antuka | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Goncalo Andrade | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F4 - antuka | ||||
01.02.16 kvalifik. | vs. Vasco Mensurado | 7-60, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.16 2. kolo kval. | vs. Djordje Jokic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F48 - antuka | ||||
30.11.15 kvalifik. | vs. Arnaud Neveux | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.15 2. kolo kval. | vs. Vladislav Gorodetsky | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F40 - tvrdý | ||||
05.10.15 2. kolo kval. | vs. Robbie Mudge | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo kval. | vs. David Pata | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.06.15 2. kolo kval. | vs. Harrison Lombe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
11.05.15 2. kolo kval. | vs. Radu Roan Popa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.15 kvalifik. | vs. Radu Andrei Stelian | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
11.05.15 2. kolo | vs. Vasile Antonescu | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu |
Vasile Antonescu - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu |