ZÁPAS
03.02.17 | Andreas Seppi | Carlos Berlocq | 6-1, 6-2, 1-6, 7-66 | Davis Cup | antuka |
ŠTATISTIKY
Andreas Seppi | Carlos Berlocq | |
1. podanie % | 63/123 (51%) | 65/112 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 46/63 (73%) | 40/65 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 27/60 (45%) | 22/47 (47%) |
Vyhrané break-bally | 7/17 (41%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 50/112 (45%) | 50/123 (41%) |
Vyhrané body celkom | 123/235 (52%) | 112/235 (48%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 8 | 6 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andreas Seppi vs. Carlos Berlocq - Vzájomné zápasy
03.02.17 | Andreas Seppi | Carlos Berlocq | 6-1, 6-2, 1-6, 7-66 | detail zápasu | Davis Cup | antuka | |
22.04.14 | 1. kolo | Carlos Berlocq | Andreas Seppi | 6-0, 2-6, 7-64 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
31.01.14 | Rubber 1 | Carlos Berlocq | Andreas Seppi | 4-6, 6-0, 6-2, 6-1 | detail zápasu | Davis Cup | antuka |
20.06.12 | 2. kolo | Andreas Seppi | Carlos Berlocq | 7-62, 6-3 | detail zápasu | Eastbourne | tráva |
Andreas Seppi form & Carlos Berlocq form
Andreas Seppi - posledné zápasy
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý I. | ||||
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Mikael Ymer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
26.09.22 kvalifik. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.22 kvalifik. | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo kval. | vs. Vasek Pospisil | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
24.07.22 kvalifik. | vs. Marco Cecchinato | - | detail zápasu | |
23.07.22 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 6-1, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.22 kvalifik. | vs. Lukas Klein | 1-6, 7-63, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
22.06.22 2. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
17.06.22 štvrťfinále | vs. Zizou Bergs | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 6-74, 6-79 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Gijs Brouwer | 7-5, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Bradley Klahn | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
19.02.22 1. kolo kval. | vs. Jeff Wolf | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
16.02.22 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.22 1. kolo | vs. Peter Gojowczyk | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Jenson Brooksby | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.22 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Carlos Berlocq - posledné zápasy
Biella Challenger - antuka | ||||
19.09.19 3. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.19 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Andrea Arnaboldi | 7-61, 7-65 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.19 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 4-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
28.07.19 kvalifik. | vs. Lucas Miedler | 7-61, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.19 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
21.07.19 kvalifik. | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.19 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ludwigshafen Challenger - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Elahi Galan | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
20.04.19 1. kolo kval. | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Lorenzo Sonego | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.04.19 1. kolo kval. | vs. Adam Moundir | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
03.04.19 2. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
24.02.19 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Casper Ruud | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.19 kvalifik. | vs. Hugo Dellien | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.02.19 1. kolo kval. | vs. Natan Rodrigues | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.02.19 1. kolo kval. | vs. Marcelo Arevalo | 4-6, 3-6 | detail zápasu |