ZÁPAS
10.07.14 | 2. kolo | Andreas Haider-Maurer | Alessandro Giannessi | 6-1, 6-3 | San Benedetto | antuka |
ŠTATISTIKY
Andreas Haider-Maurer | Alessandro Giannessi | |
1. podanie % | 27/50 (54%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/27 (81%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/23 (39%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 27/48 (56%) | 19/50 (38%) |
Vyhrané body celkom | 58/98 (59%) | 40/98 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andreas Haider-Maurer vs. Alessandro Giannessi - Vzájomné zápasy
10.07.14 | 2. kolo | Andreas Haider-Maurer | Alessandro Giannessi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | San Benedetto | antuka |
31.08.12 | štvrťfinále | Andreas Haider-Maurer | Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Como Challenger | antuka |
Andreas Haider-Maurer form & Alessandro Giannessi form
Andreas Haider-Maurer - posledné zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Balmashev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Alen Avidzba | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Arthur De Greef | 5-2, Arthur De Greef - skreč | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Jan Choinski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pullach Challenger - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. George Von Massow | 5-7, 6-79 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. George Von Massow | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Padova Challenger - antuka | ||||
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Jonathan Kanar | 7-5, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Dragos Dima | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Gibril Diarra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Jordi Samper-Montana | 0-6, 0-1, - Andreas Haider-Maurer - skreč | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Pedro Cachin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Almagro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Patrik Rikl | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.06.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
28.05.18 1. kolo | vs. Karen Khachanov | 6-70, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Geneva - antuka | ||||
21.05.18 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 6-1, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Kevin Krawietz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Patricio Heras | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 7-68, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Giallanza | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Mischa Zverev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Alessandro Giannessi - posledné zápasy
Munich - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu |