Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
26.05.00, 23 rokov
26.05.00, 23 rokov
Andrea Picchione vs. Lucas Neagu - Vzájomné zápasy
16.09.19 | 1. kolo kval. | Andrea Picchione | Lucas Neagu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
Andrea Picchione form & Lucas Neagu form
Andrea Picchione - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Mathys Erhard | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Edmund | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Mirza Basic | 4-6, - Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oscar Lacides | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Massimo Giunta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Philip Henning | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lukas Klein | 6-79, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-3, - Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Gerald Melzer | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Lucas Neagu - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Goran Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hungary F4 - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Mark Keki | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Andrej Popovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Adam Katona | 7-5, 6-2 | detail zápasu |