ZÁPAS
08.09.18 | 1. kolo kval. | Andrea Pellegrino | Kacper Zuk | 6-3, 6-2 | Szczecin Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Andrea Pellegrino | Kacper Zuk | |
1. podanie % | 33/50 (66%) | 30/48 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/33 (79%) | 18/30 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/17 (65%) | 10/18 (56%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/48 (42%) | 13/50 (26%) |
Vyhrané body celkom | 57/98 (58%) | 41/98 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Andrea Pellegrino | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrea Pellegrino | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrea Pellegrino vs. Kacper Zuk - Vzájomné zápasy
02.06.21 | 2. kolo | Kacper Zuk | Andrea Pellegrino | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Biella 7 | antuka |
08.09.18 | 1. kolo kval. | Andrea Pellegrino | Kacper Zuk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Szczecin Challenger | antuka |
Andrea Pellegrino form & Kacper Zuk form
Andrea Pellegrino - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
08.10.23 semifinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - skreč | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 finále | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 semifinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-76, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-71, 6-77 | detail zápasu |
Kacper Zuk - posledné zápasy
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
17.08.23 štvrťfinále | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detail zápasu |