ZÁPAS
05.07.17 | 2. kolo | Andrea Pellegrino | Jakob Aichhorn | 6-3, 6-0 | Austria F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Andrea Pellegrino | Jakob Aichhorn | |
1. podanie % | 27/43 (63%) | 39/61 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/27 (78%) | 17/39 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/16 (56%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/17 (35%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 37/61 (61%) | 13/43 (30%) |
Vyhrané body celkom | 67/104 (64%) | 37/104 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
22.09.98, 25 rokov
12 798 $
22.09.98, 25 rokov
12 798 $
Andrea Pellegrino vs. Jakob Aichhorn - Vzájomné zápasy
05.07.17 | 2. kolo | Andrea Pellegrino | Jakob Aichhorn | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Austria F1 | antuka |
Andrea Pellegrino form & Jakob Aichhorn form
Andrea Pellegrino - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
08.10.23 semifinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - skreč | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 finále | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 semifinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-76, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-71, 6-77 | detail zápasu |
Jakob Aichhorn - posledné zápasy
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Benito Sanchez Martinez | 2-6, 1-0, - Jakob Aichhorn - skreč | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
20.08.21 štvrťfinále | vs. Alexander Weis | 1-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Giacomo Gobbi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Daniel Paty | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Julius Ratt | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Salzburg Anif - antuka | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Anif - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Julian Ocleppo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Luka Veselic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 6-4, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Mirko Martinez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Marek Gengel | 5-7, 7-5, 8-10 | detail zápasu |