ZÁPAS
15.06.17 | štvrťfinále | Andrea Pellegrino | Franco Agamenone | 6-4, 5-7, 6-1 | Italy F17 | antuka |
ŠTATISTIKY
Andrea Pellegrino | Franco Agamenone | |
1. podanie % | 65/104 (63%) | 71/93 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/65 (63%) | 42/71 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 24/39 (62%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 42/93 (45%) | 39/104 (38%) |
Vyhrané body celkom | 107/197 (54%) | 90/197 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrea Pellegrino vs. Franco Agamenone - Vzájomné zápasy
15.06.17 | štvrťfinále | Andrea Pellegrino | Franco Agamenone | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | Italy F17 | antuka |
Andrea Pellegrino form & Franco Agamenone form
Andrea Pellegrino - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Andrea Pellegrino - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-72, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Coria | 6-0, 3-2, Federico Coria - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-0, Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
08.10.23 semifinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Orlando Luz | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 1-0, Marco Trungelliti - skreč | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.09.23 finále | vs. Dennis Novak | 1-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 semifinále | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 6-76, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-71, 6-77 | detail zápasu |
Franco Agamenone - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detail zápasu |