ZÁPAS
04.02.20 | 1. kolo | Andrea Guerrieri | Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Andrea Guerrieri | Pablo Llamas Ruiz | |
1. podanie % | 37/55 (67%) | 39/60 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/37 (62%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/18 (44%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 35/60 (58%) | 24/55 (44%) |
Vyhrané body celkom | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-2 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andrea Guerrieri | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Andrea Guerrieri | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Andrea Guerrieri | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
4-3 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Andrea Guerrieri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Andrea Guerrieri | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Guerrieri | 2-1 | |
0-0, 30-0 | ||
3-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Andrea Guerrieri | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Andrea Guerrieri | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrea Guerrieri vs. Pablo Llamas Ruiz - Vzájomné zápasy
04.02.20 | 1. kolo | Andrea Guerrieri | Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Andrea Guerrieri form & Pablo Llamas Ruiz form
Andrea Guerrieri - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Martin Klizan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Milan Welte | 6-74, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jerome Kym | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-72, 4-1, Alexey Vatutin - skreč | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Blockx | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Henrique Rocha | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrea Colombo | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Pablo Llamas Ruiz - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | detail zápasu |