ZÁPAS
27.09.16 | 1. kolo | Andrea Basso | Riccardo Balzerani | 6-4, 7-5 | Italy F31 | antuka |
ŠTATISTIKY
Andrea Basso | Riccardo Balzerani | |
1. podanie % | 39/67 (58%) | 45/75 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/39 (72%) | 28/45 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/28 (57%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 33/75 (44%) | 23/67 (34%) |
Vyhrané body celkom | 77/142 (54%) | 65/142 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andrea Basso vs. Riccardo Balzerani - Vzájomné zápasy
10.07.19 | 1. kolo | Andrea Basso | Riccardo Balzerani | 7-63, 7-64 | detail zápasu | M25 Casinalbo | antuka |
03.11.16 | štvrťfinále | Andrea Basso | Riccardo Balzerani | 7-5, 7-65 | detail zápasu | Italy F36 | antuka |
27.09.16 | 1. kolo | Andrea Basso | Riccardo Balzerani | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Italy F31 | antuka |
Andrea Basso form & Riccardo Balzerani form
Andrea Basso - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
07.10.22 semifinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.22 štvrťfinále | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.22 2. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 2-1, Dragos Nicolae Madaras - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.09.22 semifinále | vs. Titouan Droguet | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.22 štvrťfinále | vs. Davide Galoppini | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.09.22 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
14.09.22 2. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Jason Janis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Pasquale De Giorgio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Duarte Vale | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
01.07.22 štvrťfinále | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
30.06.22 2. kolo | vs. Seydina Andre | 6-78, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
20.06.22 kvalifik. | vs. Inigo Cervantes | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.06.22 štvrťfinále | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
02.06.22 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Seydina Andre | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. James Hartson | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Riccardo Balzerani - posledné zápasy
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Carlo Alberto Caniato | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Fausto Tabacco | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Filippo Romano | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
16.06.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-76, 6-71 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Andrea Rita | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 6-1, 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-1, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
28.05.23 finále | vs. Matyas Fuele | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.05.23 semifinále | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.05.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Gima | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-1, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Marco Miceli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.23 1. kolo | vs. Vadym Konovchuk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Mirko Martinez | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.23 štvrťfinále | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 7-64, 6-2 | detail zápasu |