Andrea Basso vs. Marek Gengel 29.04.2019

Andrea Basso vs. Marek Gengel 29.04.2019 - Ostrava Challenger - porovnanie

ZÁPAS

29.04.191. koloAndrea Basso Marek Gengel 6-2, 6-2 Czech Republic Ostrava Challenger antuka

ŠTATISTIKY

Andrea BassoMarek Gengel
1. podanie %29/50 (58%)23/51 (45%)
Vyhran├ę body z 1.podania19/29 (66%)16/23 (70%)
Vyhran├ę body z 2.podania17/21 (81%)11/28 (39%)
Vyhran├ę break-bally4/8 (50%)0/2 (0%)
Vyhran├ę body z returnu24/51 (47%)14/50 (28%)
Vyhran├ę body celkom60/101 (59%)41/101 (41%)
Dvojchyby07
Esá53

ŠTATISTIKY

1
Andrea Basso Andrea Basso podáva0-0
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40
1-0Marek Gengel Marek Gengel podáva
0-0, 15-0
Andrea Basso Andrea Basso podáva2-0
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
3-0Marek Gengel Marek Gengel podáva
0-0, 0-15, 15-30
Andrea Basso Andrea Basso podáva3-1
0-0, 30-0, 40-0
4-1Marek Gengel Marek Gengel podáva
0-0, 0-15, 0-40
5-2Marek Gengel Marek Gengel podáva
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40
6-2
2
Andrea Basso Andrea Basso podáva0-0
0-0, 15-0, 40-0, 40-15
1-0Marek Gengel Marek Gengel podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
Andrea Basso Andrea Basso podáva1-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
2-1Marek Gengel Marek Gengel podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Andrea Basso Andrea Basso podáva3-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
4-1Marek Gengel Marek Gengel podáva
0-0, 15-15, 30-40
Andrea Basso Andrea Basso podáva4-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-15
5-2Marek Gengel Marek Gengel podáva
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
6-2

Andrea Basso
Taliansko
08.10.93, 26 rokov




569
45
114 754 $
Krajina
Dátum narodenia
V├Ż┼íka
Váha
Profi od
Hrá
Poz├şcia v rebr├ş─Źku
Body
Pr├ęmie
Česká republika
17.09.95, 24 rokov




486
65
55 969 $
Marek Gengel
INFO: kliknite na meno hr├í─Źa pre zobrazenie detailn├Żch ┼ítatist├şk hr├í─Źa

Andrea Basso vs. Marek Gengel - Vz├íjomn├ę z├ípasy

29.04.191. koloAndrea BassoMarek Gengel6-2, 6-2 detail zápasuCzech Republic Ostrava Challenger antuka

Andrea Basso - posledn├ę z├ípasy

Croatia M15 Porec - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Uladzimir Ignatik4-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Carlos Lopez Montagud6-4, 6-2 v├Żhradetail z├ípasu
Italy Cordenons Challenger - antuka
15.08.19
3. kolo
vs. Jeremy Jahn2-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.08.19
2. kolo
vs. Alex Molcan7-65, 3-6, 7-66 v├Żhradetail z├ípasu
13.08.19
1. kolo
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves7-63, 3-6, 6-2 v├Żhradetail z├ípasu
Italy M25+H Appiano - antuka
08.08.19
2. kolo
vs. Pietro Rondoni4-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.08.19
1. kolo
vs. Giovanni Fonio4-6, 6-3, 6-2 v├Żhradetail z├ípasu
Spain Segovia Challenger - tvrd├Ż
01.08.19
3. kolo
vs. Hugo Grenier7-63, 3-6, 6-75 prehradetail zápasu
31.07.19
2. kolo
vs. Oriol Roca Batalla6-4, 6-2 v├Żhradetail z├ípasu
29.07.19
1. kolo
vs. Ricardo Ojeda Lara7-61, 6-3 v├Żhradetail z├ípasu
Italy M25+H Pontedera - antuka
27.07.19
semifinále
vs. Giulio Zeppieri6-71, 5-7 prehradetail zápasu
26.07.19
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Gianluca Di Nicola6-4, 6-1 v├Żhradetail z├ípasu
25.07.19
2. kolo
vs. Luca Potenza6-3, 6-3 v├Żhradetail z├ípasu
24.07.19
1. kolo
vs. Luigi Sorrentino6-3, 3-6, 6-2 v├Żhradetail z├ípasu
Italy San Benedetto - antuka
16.07.19
1. kolo
vs. Giulio Zeppieri6-4, 5-7, 1-6 prehradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Walter Trusendi6-2, 6-0 v├Żhradetail z├ípasu
Italy M25 Casinalbo - antuka
11.07.19
2. kolo
vs. Mircea-Alexandru Jecan6-4, 6-72, 6-75 prehradetail zápasu
10.07.19
1. kolo
vs. Riccardo Balzerani7-63, 7-64 v├Żhradetail z├ípasu
Italy M25 Cuneo - antuka
05.07.19
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Tomas Martin Etcheverry6-72, 2-6 prehradetail zápasu
04.07.19
2. kolo
vs. Davide Galoppini6-4, 6-3 v├Żhradetail z├ípasu
03.07.19
1. kolo
vs. Alessandro Petrone7-64, 6-1 v├Żhradetail z├ípasu
Italy Parma Challenger - antuka
19.06.19
2. kolo
vs. Maverick Banes1-6, 6-73 prehradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Francesco Forti6-1, 5-7, 6-3 v├Żhradetail z├ípasu
Spain M25 Huelva - antuka
13.06.19
2. kolo
vs. Bastian Malla4-6, 6-4, 6-74 prehradetail zápasu
12.06.19
1. kolo
vs. Andres Fernandez Canovas4-6, 6-4, 6-4 v├Żhradetail z├ípasu
Italy M15 Reggio - antuka
31.05.19
1. kolo
vs. Davide Albertoni6-3, 3-5, - Andrea Basso - skre─Źprehradetail z├ípasu
Italy Rome - antuka
14.05.19
1. kolo
vs. Marin Cilic1-6, 5-7 prehradetail zápasu
Czech Republic Ostrava Challenger - antuka
02.05.19
3. kolo
vs. Dennis Novak5-7, 4-6 prehradetail zápasu
01.05.19
2. kolo
vs. Tallon Griekspoor3-6, 6-3, 6-2 v├Żhradetail z├ípasu
29.04.19
1. kolo
vs. Marek Gengel6-2, 6-2 v├Żhradetail z├ípasu

Marek Gengel - posledn├ę z├ípasy

JAR Potchefstroom Challenger - tvrd├Ż
10.03.20
1. kolo
vs. Sadio Doumbia4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrd├Ż
04.03.20
1. kolo
vs. Francesco Vilardo6-4, 5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrd├Ż
26.02.20
1. kolo
vs. Shalva Dzhanashia3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrd├Ż I.
18.02.20
1. kolo
vs. Vit Kopriva4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrd├Ż
16.02.20
finále
vs. Alessandro Bega4-6, 5-7 prehradetail zápasu
15.02.20
semifinále
vs. Oleksii Krutykh7-63, 7-5 v├Żhradetail z├ípasu
14.02.20
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Simon Yitbarek6-3, 6-4 v├Żhradetail z├ípasu
13.02.20
2. kolo
vs. Tristan Boyer6-4, 6-2 v├Żhradetail z├ípasu
12.02.20
1. kolo
vs. Sahil Gaware6-3, 6-1 v├Żhradetail z├ípasu
Egypt M15 Sharm - tvrd├Ż
09.02.20
finále
vs. Alessandro Bega4-6, 2-6 prehradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Pablo Vivero Gonzalez7-5, 6-3 v├Żhradetail z├ípasu
07.02.20
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. David Poljak4-6, 6-4, 6-4 v├Żhradetail z├ípasu
06.02.20
2. kolo
vs. Aleksei Khomich6-2, 6-1 v├Żhradetail z├ípasu
05.02.20
1. kolo
vs. Moerani Bouzige6-77, 7-5, 6-3 v├Żhradetail z├ípasu
France M15+H Bressuire - tvrd├Ż I.
22.01.20
1. kolo
vs. Arthur Bouquier6-76, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrd├Ż
15.01.20
1. kolo
vs. Wojciech Marek4-6, 5-7 prehradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrd├Ż
10.01.20
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Lucas Catarina2-6, 2-6 prehradetail zápasu
09.01.20
2. kolo
vs. Mikhail Fufygin7-5, 6-1 v├Żhradetail z├ípasu
07.01.20
1. kolo
vs. Maxence Beauge3-6, 7-5, 6-2 v├Żhradetail z├ípasu
Greece M15 Heraklion - tvrd├Ż
28.11.19
2. kolo
vs. Alexandar Lazarov4-6, 2-6 prehradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis6-3, 6-4 v├Żhradetail z├ípasu
Egypt M15 Sharm - tvrd├Ż
23.11.19
semifinále
vs. Alexey Zakharov3-6, 6-72 prehradetail zápasu
22.11.19
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Vladyslav Manafov7-66, 6-3 v├Żhradetail z├ípasu
21.11.19
2. kolo
vs. Miguel Damas6-1, 6-1 v├Żhradetail z├ípasu
20.11.19
1. kolo
vs. Seong-Gook Oh6-3, 6-0 v├Żhradetail z├ípasu
Egypt M15 Sharm - tvrd├Ż
15.11.19
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Vladyslav Manafov4-6, 0-6 prehradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Zachary Eisinga6-4, 6-4 v├Żhradetail z├ípasu
13.11.19
1. kolo
vs. Max Houkes3-6, 6-2, 7-65 v├Żhradetail z├ípasu
Czech Republic M15 Prague - tvrd├Ż I.
09.11.19
semifinále
vs. Michael Vrbensky3-6, 3-6 prehradetail zápasu
08.11.19
┼ítvr┼ąfin├íle
vs. Emiliano Maggioli3-6, 6-2, 6-2 v├Żhradetail z├ípasu
<