ZÁPAS
12.11.18 | 1. kolo | Andre Miele | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-0, 6-2 | Brazil F9 | antuka |
ŠTATISTIKY
Andre Miele | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
1. podanie % | 27/36 (75%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/27 (81%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/9 (67%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané body z returnu | 26/44 (59%) | 8/36 (22%) |
Vyhrané body celkom | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Andre Miele | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-0 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andre Miele | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Andre Miele | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-1 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
2-1 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andre Miele | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andre Miele | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Brazília
23.06.00, 23 rokov
20 097 $
23.06.00, 23 rokov
20 097 $
Andre Miele vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos - Vzájomné zápasy
12.11.18 | 1. kolo | Andre Miele | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Brazil F9 | antuka |
Andre Miele form & Paulo Andre Saraiva Dos Santos form
Andre Miele - posledné zápasy
M25 Campos - tvrdý | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aparecida - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, Arklon Huertas Del Pino - skreč | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Bruno Fernandez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brasilia - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Recife - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Caio Gruber | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Joao Giannella | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
24.08.19 štvrťfinále | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Boruch Skierkier | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Ernesto Gabriel Mealla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curitiba - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Matias Soto | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Charles Force | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Renato Teixeira Mendes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F9 - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.18 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F8 - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Paulo Andre Saraiva Dos Santos - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nicolas Oliveira | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 3-6, 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Julian Marot | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Joel Angel Lucero | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Brian Lempert | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Bueno | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Peter Bertran | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-75, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 štvrťfinále | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-4, - Paulo Andre Saraiva Dos Santos - skreč | detail zápasu | |
11.11.23 2. kolo | vs. Peter Bertran | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Miles Jones | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Wilson Leite | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 3-6 | detail zápasu |