ZÁPAS
01.08.17 | 1. kolo | Andre Miele | Ignacio Monzon | 6-2, 6-3 | Colombia F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Andre Miele | Ignacio Monzon | |
1. podanie % | 29/40 (73%) | 40/56 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/29 (86%) | 23/40 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/11 (73%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 26/56 (46%) | 7/40 (18%) |
Vyhrané body celkom | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andre Miele vs. Ignacio Monzon - Vzájomné zápasy
01.08.17 | 1. kolo | Andre Miele | Ignacio Monzon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Colombia F3 | antuka |
Andre Miele form & Ignacio Monzon form
Andre Miele - posledné zápasy
M25 Campos - tvrdý | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aparecida - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, Arklon Huertas Del Pino - skreč | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Bruno Fernandez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brasilia - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Recife - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Caio Gruber | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Joao Giannella | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
24.08.19 štvrťfinále | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Boruch Skierkier | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Ernesto Gabriel Mealla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curitiba - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Matias Soto | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Charles Force | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Renato Teixeira Mendes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F9 - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.18 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F8 - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Ignacio Monzon - posledné zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 0-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | detail zápasu |