ZÁPAS
13.07.09 | 1. kolo kval. | Andre Miele | Andres Urrea | 6-1, 6-2 | Bogota Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kolumbia
31.08.94, 29 rokov
18 660 $
31.08.94, 29 rokov
18 660 $
Andre Miele vs. Andres Urrea - Vzájomné zápasy
13.07.09 | 1. kolo kval. | Andre Miele | Andres Urrea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Bogota Challenger | antuka |
Andre Miele form & Andres Urrea form
Andre Miele - posledné zápasy
M25 Campos - tvrdý | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Vecchio Couldrey Rebelo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Aparecida - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, Arklon Huertas Del Pino - skreč | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Bruno Fernandez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brasilia - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Recife - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Caio Gruber | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.19 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Joao Giannella | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
24.08.19 štvrťfinále | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Boruch Skierkier | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Ernesto Gabriel Mealla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curitiba - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Matias Soto | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Charles Force | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Renato Teixeira Mendes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F9 - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.18 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Brazil F8 - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Jose Pereira | 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Andres Urrea - posledné zápasy
San Miguel - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Nikos Lehmann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Benjamin Torres | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daniel Vishnick | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Pranav Kumar | 7-61, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Xavier Lawrence | 6-3, 6-74, 10-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kris Alessandro Hernandez Mariona | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucas Nunez | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 7-5, 6-75, 15-13 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Bonnaud | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 0-6, 1-4, - Andres Urrea - skreč | detail zápasu | |
M25 Zapopan - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Victor Lilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Dante Rojas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Matija Pecotic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Matias Soto | 1-6, 0-1, - Andres Urrea - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabasco - tvrdý I. | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Max Benaim | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
14.06.22 kvalifik. | vs. Brandon Perez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Lucas Nunez | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Gerald Padilla Silva | 6-1, 6-4 | detail zápasu |