ZÁPAS
10.03.16 | 2. kolo | Andre Gaspar Murta | Aleksandre Metreveli | 7-5, 6-2 | Portugal F3 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Andre Gaspar Murta | Aleksandre Metreveli | |
1. podanie % | 37/60 (62%) | 49/70 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/37 (78%) | 29/49 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/23 (57%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/13 (31%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 33/70 (47%) | 18/60 (30%) |
Vyhrané body celkom | 75/130 (58%) | 55/130 (42%) |
Dvojchyby | ||
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Andre Gaspar Murta vs. Aleksandre Metreveli - Vzájomné zápasy
10.03.16 | 2. kolo | Andre Gaspar Murta | Aleksandre Metreveli | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Portugal F3 | tvrdý |
Andre Gaspar Murta form & Aleksandre Metreveli form
Andre Gaspar Murta - posledné zápasy
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 6-3, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Chanon Phunsawat | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Miguel Gomes | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Sacha Modica | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Accra - tvrdý | ||||
03.05.19 štvrťfinále | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Niklas Johansson | 4-6, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F16 - tvrdý | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Damien Bayard | 1-4, - Andre Gaspar Murta - skreč | detail zápasu | |
25.04.18 1. kolo | vs. Tiran Sanghera | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Portugal F1 - tvrdý | ||||
22.02.18 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.02.18 1. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F3 - antuka | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F2 - antuka | ||||
18.01.18 2. kolo | vs. Peter Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.18 1. kolo | vs. Vladimir Polyakov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.18 2. kolo kval. | vs. Yassine Chouaieb | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.18 kvalifik. | vs. Lorenzo Brunetti | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
Portugal F15 - antuka | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 2-4, - Andre Gaspar Murta - skreč | detail zápasu | |
Portugal F14 - antuka | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Portugal F8 - tvrdý | ||||
24.06.17 semifinále | vs. Joao Monteiro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.17 štvrťfinále | vs. Sam Barry | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Aleksandre Metreveli - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Henry Searle | - Aleksandre Metreveli - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 4-6, 2-6 | detail zápasu |