ZÁPAS
17.04.19 | 1. kolo | Anas Fattar | Tomas Jirousek | 6-4, 1-6, 6-2 | M15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Anas Fattar | Tomas Jirousek | |
1. podanie % | 30/74 (41%) | 59/107 (55%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/30 (57%) | 33/59 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 19/44 (43%) | 20/48 (42%) |
Vyhrané break-bally | 7/17 (41%) | 6/9 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 54/107 (50%) | 38/74 (51%) |
Vyhrané body celkom | 90/181 (50%) | 91/181 (50%) |
Dvojchyby | 9 | 7 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Tomas Jirousek | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anas Fattar | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Tomas Jirousek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anas Fattar | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Tomas Jirousek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anas Fattar | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Tomas Jirousek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anas Fattar | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Tomas Jirousek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anas Fattar | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Tomas Jirousek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anas Fattar vs. Tomas Jirousek - Vzájomné zápasy
17.04.19 | 1. kolo | Anas Fattar | Tomas Jirousek | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Anas Fattar form & Tomas Jirousek form
Anas Fattar - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.03.21 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 1-6, - Anas Fattar - skreč | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. John Sperle | 5-7, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 6-2, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-0, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Hugo Largo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. David Enfedaque Manogue | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Mariano Navone | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Taha Baadi | 6-72, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.10.19 2. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Niklas Guttau | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 6-3, 6-72, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Moez Echargui | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Francisco Comesana | 3-6, 6-1, 2-1, Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-2, 6-76, 7-63 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Quentin Gueydan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Agadir - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Lamine Ouahab | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Soufiane El Mesbahi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Kristian Lozan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 3-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu |
Tomas Jirousek - posledné zápasy
M25 Austin - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Cleeve Harper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Brayden Michna | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-60, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Lech Gontar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Yassine Dlimi | 7-65, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Said Akbarov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prostejov - antuka | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.22 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Lukas Janousek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Josef Vagner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jiri Krouzek | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Timo Stodder | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.09.22 1. kolo | vs. Mikhail Minakov | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Ammar Elamin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Hynek Barton | 3-6, 6-74 | detail zápasu |