ZÁPAS
05.08.19 | 1. kolo kval. | Alvaro Saez-Royuela Ariza | Ojas Rathi | 6-2, 6-4 | M25+H Pozoblanco | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Španielsko
11.08.00, 23 rokov
11.08.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
23.12.96, 27 rokov
23.12.96, 27 rokov
Alvaro Saez-Royuela Ariza vs. Ojas Rathi - Vzájomné zápasy
05.08.19 | 1. kolo kval. | Alvaro Saez-Royuela Ariza | Ojas Rathi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25+H Pozoblanco | tvrdý |
Alvaro Saez-Royuela Ariza form & Ojas Rathi form
Alvaro Saez-Royuela Ariza - posledné zápasy
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 4-6, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andres Vazquez Machuca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Donostia - antuka | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Ojas Rathi - posledné zápasy
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F35 - tvrdý | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Danylo Chychin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F34 - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F33 - tvrdý | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F32 - tvrdý | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - tvrdý | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Khalid Ali | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F30 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
India F4 - tvrdý | ||||
29.04.13 1. kolo | vs. Jatin Dahiya | 0-6, 1-6 | detail zápasu |