ZÁPAS
21.10.18 | 2. kolo kval. | Alvaro Saez-Royuela Ariza | George Davies | 7-64, 6-3 | Portugal F22 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Španielsko
11.08.00, 23 rokov
11.08.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
25.04.95, 28 rokov
25.04.95, 28 rokov
Alvaro Saez-Royuela Ariza vs. George Davies - Vzájomné zápasy
21.10.18 | 2. kolo kval. | Alvaro Saez-Royuela Ariza | George Davies | 7-64, 6-3 | detail zápasu | Portugal F22 | tvrdý |
Alvaro Saez-Royuela Ariza form & George Davies form
Alvaro Saez-Royuela Ariza - posledné zápasy
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 4-6, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andres Vazquez Machuca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Donostia - antuka | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
George Davies - posledné zápasy
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Liborio | 6-4, 6-74, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
05.09.21 2. kolo kval. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
23.08.21 kvalifik. | vs. Savva Polukhin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 7-68, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Dwaine Duncan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.20 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Luis Patino | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-68, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 7-65, 4-2, Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
22.09.20 2. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Mikolaj Borkowski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-7, 7-68, 10-8 | detail zápasu |