ZÁPAS
13.02.20 | 2. kolo | Alvaro Lopez San Martin | Rafael Giotis | 6-2, 6-1 | M15 Palmanova | antuka |
ŠTATISTIKY
Alvaro Lopez San Martin | Rafael Giotis | |
1. podanie % | 27/48 (56%) | 34/61 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/27 (85%) | 21/34 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/21 (57%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/61 (52%) | 13/48 (27%) |
Vyhrané body celkom | 67/109 (61%) | 42/109 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Rafael Giotis | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alvaro Lopez San Martin | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Rafael Giotis | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
3-1 | Rafael Giotis | |
0-0 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A[BP] | ||
4-2 | Rafael Giotis | |
0-0 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Rafael Giotis | |
0-0 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Rafael Giotis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alvaro Lopez San Martin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Rafael Giotis | |
0-0, 15-0 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 4-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
25.11.00, 23 rokov
25.11.00, 23 rokov
Alvaro Lopez San Martin vs. Rafael Giotis - Vzájomné zápasy
13.02.20 | 2. kolo | Alvaro Lopez San Martin | Rafael Giotis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Palmanova | antuka |
Alvaro Lopez San Martin form & Rafael Giotis form
Alvaro Lopez San Martin - posledné zápasy
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Saul Romero Guerra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-77, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 2-3, - Alvaro Lopez San Martin - skreč | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-72, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Antonio Prat | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Lavoratori | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.06.23 štvrťfinále | vs. Martin Landaluce | 6-3, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Federico Gaio | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Lyon - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. David Goffin | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Rafael Giotis - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ege Yavuz Yenilmez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 0-3, - Rafael Giotis - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Savva Polukhin | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Anthony Genov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Tristan Berard | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-65, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Fomin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Dinko Dinev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Pablo Roche Alcaya | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Charles Chen | 6-3, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Mats Bredschneijder | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcus McDaniel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jean-Christian Morandais | 1-6, 6-74 | detail zápasu |