ZÁPAS
28.03.18 | 1. kolo | Altug Celikbilek | Sabit Suntic | 6-3, 6-2 | Turkey F12 | antuka |
ŠTATISTIKY
Altug Celikbilek | Sabit Suntic | |
1. podanie % | 22/42 (52%) | 25/49 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/22 (95%) | 15/25 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/20 (75%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 24/49 (49%) | 6/42 (14%) |
Vyhrané body celkom | 60/91 (66%) | 31/91 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Altug Celikbilek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sabit Suntic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Sabit Suntic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Altug Celikbilek | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Sabit Suntic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Altug Celikbilek | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Sabit Suntic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 30-40, 40-40, 40-A | ||
Altug Celikbilek | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Altug Celikbilek | 0-0 | |
Altug Celikbilek | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sabit Suntic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Altug Celikbilek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Altug Celikbilek | 3-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Altug Celikbilek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Sabit Suntic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Altug Celikbilek | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
17.11.00, 23 rokov
17.11.00, 23 rokov
Altug Celikbilek vs. Sabit Suntic - Vzájomné zápasy
28.03.18 | 1. kolo | Altug Celikbilek | Sabit Suntic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Turkey F12 | antuka |
Altug Celikbilek form & Sabit Suntic form
Altug Celikbilek - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 Rubber 1 | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Nick Hardt | 6-1, 6-75, 1-4, - Altug Celikbilek - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu |
Sabit Suntic - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 2-6, 0-3, - Sabit Suntic - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.21 1. kolo | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Antoine Vincent | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Maceo Simpson | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Charlelie Cosnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Shiva Swaroop | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Luca Sanchez | 7-63, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Bastian Alonso Utreras Santander | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Nishad Kalluri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.21 kvalifik. | vs. Christian Kuehne | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Ankit Chopra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Merino Marcenaro | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
28.09.21 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Bojan Radoman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Fidan Agushi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 5-7, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Rana-Roop Singh Bhullar | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Danijal Muminovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Andreja Petrovic | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Erdem Isitan | 0-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu |