Alon Elia vs. Ran Amar 20.06.2018

Alon Elia vs. Ran Amar 20.06.2018 - Israel F10 (Kiryat Shmona) - porovnanie

ZÁPAS

20.06.182. koloAlon Elia Ran Amar 6-4, 1-0, - skreč Izrael Israel F10 tvrdý

ŠTATISTIKY

Alon EliaRan Amar
1. podanie %17/27 (63%)32/41 (78%)
Vyhrané body z 1.podania12/17 (71%)15/32 (47%)
Vyhrané body z 2.podania4/10 (40%)4/9 (44%)
Vyhrané break-bally4/8 (50%)2/3 (67%)
Vyhrané body z returnu22/41 (54%)11/27 (41%)
Vyhrané body celkom38/68 (56%)30/68 (44%)
Dvojchyby04
Esá

ŠTATISTIKY

1
0-0Ran Amar Ran Amar podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Alon Elia Alon Elia podáva0-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
Alon Elia Alon Elia podáva1-1
Alon Elia Alon Elia podáva1-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-2Ran Amar Ran Amar podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Alon Elia Alon Elia podáva3-2
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
3-3Ran Amar Ran Amar podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Alon Elia Alon Elia podáva4-3
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
4-4Ran Amar Ran Amar podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Alon Elia Alon Elia podáva5-4
0-0, 0-15, 15-15, 40-15
6-4
2
0-0Ran Amar Ran Amar podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
1-0Ran Amar Ran Amar podáva
1-0
3
- skreč

Alon Elia
Izrael
12.06.95, 24 rokov




885
19
29 012 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
05.05.99, 20 rokov







Ran Amar
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Alon Elia vs. Ran Amar - Vzájomné zápasy

20.06.182. koloAlon EliaRan Amar6-4, 1-0, Ran Amar - skrečdetail zápasuIzrael Israel F10 tvrdý
22.02.161. kolo kval.Alon EliaRan Amar6-3, 6-0 detail zápasuIzrael Israel F3 tvrdý

Alon Elia - posledné zápasy

Izrael M15 Netanya - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior4-6, 5-7 prehradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Gilad Tamar6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
29.03.19
štvrťfinále
vs. Edan Leshem6-79, 4-6 prehradetail zápasu
28.03.19
2. kolo
vs. Joshua Paris7-5, 6-2 výhradetail zápasu
26.03.19
1. kolo
vs. Or Ram-Harel4-0, Or Ram-Harel - skrečvýhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
12.03.19
kvalifik.
vs. Mircea-Alexandru Jecan0-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Jim Walder6-1, 7-64 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
05.03.19
kvalifik.
vs. Koray Kirci0-6, 7-5, 7-10 prehradetail zápasu
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Bingyu Yu6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Greece F8 - tvrdý
13.11.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F7 - tvrdý
08.11.18
2. kolo
vs. Lucas Catarina6-3, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
31.10.18
2. kolo
vs. Michail Pervolarakis4-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
15.10.18
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Ben Patael2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
05.10.18
štvrťfinále
vs. Igor Smilansky6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
03.10.18
2. kolo
vs. Tal Goldengoren6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Julius Tverijonas6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
20.08.18
1. kolo
vs. Koray Kirci3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
14.08.18
1. kolo
vs. Jonathan Gray3-6, 6-2, 5-7 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F1 - tvrdý
06.08.18
1. kolo
vs. Aleksandr Bulitski6-4, 4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
27.06.18
1. kolo
vs. Enzo Wallart4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
21.06.18
štvrťfinále
vs. Or Ram-Harel3-6, 1-6 prehradetail zápasu
20.06.18
2. kolo
vs. Ran Amar6-4, 1-0, Ran Amar - skrečvýhradetail zápasu
19.06.18
1. kolo
vs. Samuel Beren6-3, 5-7, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
13.06.18
2. kolo
vs. Constantin Bittoun Kouzmine3-6, 3-6 prehradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Marat Deviatiarov2-6, 7-62, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
04.06.18
kvalifik.
vs. Alex Kobelt1-6, 2-6 prehradetail zápasu

Ran Amar - posledné zápasy

Izrael M15 Netanya - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Vladyslav Orlov2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
19.06.19
1. kolo
vs. Gleb Blekher6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Alexander Igoshin4-6, 6-1, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
14.10.18
kvalifik.
vs. Emmanuel Luria6-2, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Guy Den Heijer3-6, 2-6 prehradetail zápasu
08.10.18
kvalifik.
vs. Dmitrii Baskov6-2, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz6-2, 6-2 výhradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
04.10.18
2. kolo
vs. Jordan Hasson2-6, 5-7 prehradetail zápasu
01.10.18
kvalifik.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 prehradetail zápasu
01.10.18
1. kolo
vs. Jeremy Sonkin6-3, 6-4 výhradetail zápasu
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
20.06.18
2. kolo
vs. Alon Elia4-6, 0-1, - Ran Amar - skrečprehradetail zápasu
19.06.18
1. kolo
vs. Shahar Elbaz7-65, 6-4 výhradetail zápasu
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev6-1, 6-4 výhradetail zápasu
18.06.18
kvalifik.
vs. Luca Keist1-6, 2-6 prehradetail zápasu
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Saar Rogovski6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria6-2, 3-6, 2-6 prehradetail zápasu
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Ilya Dembinsky6-0, 6-0 výhradetail zápasu
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F2 - tvrdý
12.03.18
2. kolo kval.
vs. Nicolas Ferrando6-4, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
12.03.18
kvalifik.
vs. George Goldhoff3-6, 4-6 prehradetail zápasu
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Rudy Richter6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael Israel F1 - tvrdý
03.03.18
1. kolo kval.
vs. George Goldhoff0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F8 - tvrdý
25.02.18
2. kolo kval.
vs. Ken Onoda3-6, 5-7 prehradetail zápasu
24.02.18
1. kolo kval.
vs. Yasin Berk Cebeci6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F7 - tvrdý
17.02.18
1. kolo kval.
vs. Cengiz Aksu2-6, 3-6 prehradetail zápasu
<