Alon Elia vs. Omer Yeshaya 20.03.2018

Alon Elia vs. Omer Yeshaya 20.03.2018 - Israel F3 (Tel Aviv) - porovnanie

ZÁPAS

20.03.181. koloAlon Elia Omer Yeshaya 6-4, 6-0 Izrael Israel F3 tvrdý

ŠTATISTIKY

Alon EliaOmer Yeshaya
1. podanie %30/43 (70%)35/54 (65%)
Vyhrané body z 1.podania26/30 (87%)19/35 (54%)
Vyhrané body z 2.podania8/13 (62%)8/19 (42%)
Vyhrané break-bally4/7 (57%)0/1 (0%)
Vyhrané body z returnu27/54 (50%)9/43 (21%)
Vyhrané body celkom61/97 (63%)36/97 (37%)
Dvojchyby13
Esá31

ŠTATISTIKY

1
0-0Omer Yeshaya Omer Yeshaya podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Alon Elia Alon Elia podáva0-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
Alon Elia Alon Elia podáva1-1
0-0, 15-40[BP]
Alon Elia Alon Elia podáva1-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
Alon Elia Alon Elia podáva2-2
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP]
Alon Elia Alon Elia podáva2-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
Alon Elia Alon Elia podáva3-3
Alon Elia Alon Elia podáva4-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40
5-3Omer Yeshaya Omer Yeshaya podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Alon Elia Alon Elia podáva5-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-4
2
0-0Omer Yeshaya Omer Yeshaya podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Alon Elia Alon Elia podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
2-0Omer Yeshaya Omer Yeshaya podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Alon Elia Alon Elia podáva3-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
Alon Elia Alon Elia podáva4-0
0-0, 40-30, 40-40, A-40
5-0Omer Yeshaya Omer Yeshaya podáva
0-0, 40-40, A-40[BP]
6-0

Alon Elia
Izrael
12.06.95, 24 rokov




885
19
30 230 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
15.05.99, 20 rokov







Omer Yeshaya
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Alon Elia vs. Omer Yeshaya - Vzájomné zápasy

20.03.181. koloAlon EliaOmer Yeshaya6-4, 6-0 detail zápasuIzrael Israel F3 tvrdý

Alon Elia - posledné zápasy

Izrael M15 Sajur - tvrdý
06.09.19
štvrťfinále
vs. Giorgio Ricca2-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Aidan Mchugh2-6, 7-63, 7-5 výhradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Sahar Simon7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
30.08.19
štvrťfinále
vs. Jack Draper6-2, 2-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Samuel Beren6-2, 6-4 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Sahar Simon6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
22.08.19
2. kolo
vs. Alexander Gaponenko5-7, 3-6 prehradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Skyler Butts6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior4-6, 5-7 prehradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Gilad Tamar6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Gilbert Klier Junior3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
29.03.19
štvrťfinále
vs. Edan Leshem6-79, 4-6 prehradetail zápasu
28.03.19
2. kolo
vs. Joshua Paris7-5, 6-2 výhradetail zápasu
26.03.19
1. kolo
vs. Or Ram-Harel4-0, Or Ram-Harel - skrečvýhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
12.03.19
kvalifik.
vs. Mircea-Alexandru Jecan0-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Jim Walder6-1, 7-64 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
05.03.19
kvalifik.
vs. Koray Kirci0-6, 7-5, 7-10 prehradetail zápasu
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Bingyu Yu6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Greece F8 - tvrdý
13.11.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F7 - tvrdý
08.11.18
2. kolo
vs. Lucas Catarina6-3, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
31.10.18
2. kolo
vs. Michail Pervolarakis4-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
15.10.18
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Ben Patael2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
05.10.18
štvrťfinále
vs. Igor Smilansky6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
03.10.18
2. kolo
vs. Tal Goldengoren6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Julius Tverijonas6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
20.08.18
1. kolo
vs. Koray Kirci3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
14.08.18
1. kolo
vs. Jonathan Gray3-6, 6-2, 5-7 prehradetail zápasu

Omer Yeshaya - posledné zápasy

Izrael M15 Sajur - tvrdý
03.09.19
kvalifik.
vs. Gilad Tamar1-6, 4-6 prehradetail zápasu
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Hiddleson6-4, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Llewelyn Bevan4-6, 6-1, 8-10 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Gian Marco Ortenzi2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Adam Jones1-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Romain Bauvy2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Joshua Luck3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alec Deckers3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
08.10.18
kvalifik.
vs. Ram Kapach3-6, 0-6 prehradetail zápasu
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak7-63, 6-3 výhradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
01.10.18
kvalifik.
vs. Joshua Luck2-6, 0-6 prehradetail zápasu
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Ron Klain3-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Tyrone Barrett6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
26.06.18
1. kolo
vs. Vullnet Tashi0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
19.06.18
1. kolo
vs. Fran Zvonimir Zgombic3-6, 6-71 prehradetail zápasu
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Dan Rubin6-0, 6-0 výhradetail zápasu
18.06.18
kvalifik.
vs. Ori Maior6-4, 6-4 výhradetail zápasu
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Goldner6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Duncan1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Roi Ginat3-6, 5-7 prehradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
09.05.18
1. kolo
vs. Lior Goldenberg6-75, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
01.05.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar3-6, 3-6 prehradetail zápasu
29.04.18
kvalifik.
vs. Rudy Richter6-3, 7-5 výhradetail zápasu
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-2, 6-3 výhradetail zápasu
23.04.18
kvalifik.
vs. Alexis Canter3-6, 5-7 prehradetail zápasu
<