ZÁPAS
02.10.18 | 1. kolo | Alon Elia | Julius Tverijonas | 6-2, 6-2 | Israel F12 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alon Elia | Julius Tverijonas | |
1. podanie % | 39/43 (91%) | 31/46 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/39 (79%) | 19/31 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/4 (75%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/46 (48%) | 9/43 (21%) |
Vyhrané body celkom | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Julius Tverijonas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alon Elia | 1-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Alon Elia | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Julius Tverijonas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alon Elia | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Julius Tverijonas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-2 | Julius Tverijonas | |
0-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Julius Tverijonas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alon Elia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Julius Tverijonas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alon Elia | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Alon Elia | 2-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Alon Elia | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Julius Tverijonas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alon Elia | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Julius Tverijonas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alon Elia vs. Julius Tverijonas - Vzájomné zápasy
02.10.18 | 1. kolo | Alon Elia | Julius Tverijonas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Israel F12 | tvrdý |
Alon Elia form & Julius Tverijonas form
Alon Elia - posledné zápasy
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Timothy Gray | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mark Bogdanov | 7-5, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Raz Haviv | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Sam Baldwin | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Niv Zuckerman | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Adi Dagan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Joshua Paris | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Asaf Friedler | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Sahar Simon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Shay Bar Menahem | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Amit Shamash | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Amit Shahar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kfar - tvrdý | ||||
05.08.22 semifinále | vs. Sahar Simon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.22 štvrťfinále | vs. Menelaos Efstathiou | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.22 2. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Joshua Luck | 4-6, 0-4, - Alon Elia - skreč | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Edan Leshem | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Jonathan Baron | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Giles Hussey | 7-63, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Julius Tverijonas - posledné zápasy
Vilnius Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Terence Atmane | 7-63, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Filippo Mondini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Tommy Hellstrom | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Vilnus Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Lucas Krainer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.01.22 kvalifik. | vs. Oskar Antinheimo | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
03.09.21 štvrťfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.21 2. kolo | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
17.06.20 1. kolo | vs. Mikelis Libietis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
06.03.20 | vs. Joao Sousa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Ben Jones | 6-76, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. George Davies | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 6-1, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Daniel Little | 1-6, 2-4, - Julius Tverijonas - skreč | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 0-3, - Julius Tverijonas - skreč | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-0 | detail zápasu |