Alon Elia vs. Daniel Dudockin

Alon Elia vs. Daniel Dudockin - Israel F7 (Herzlia) - porovnanie

ZÁPAS

15.05.17kvalifik.Alon Elia Daniel Dudockin 6-3, 6-2 Izrael Israel F7 tvrdý

ŠTATISTIKY

6-2

Alon Elia
Izrael
12.06.95, 24 rokov




885
19
30 230 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
21.02.97, 22 rokov







Daniel Dudockin
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Alon Elia vs. Daniel Dudockin - Vzájomné zápasy

15.05.17kvalifik.Alon EliaDaniel Dudockin6-3, 6-2 detail zápasuIzrael Israel F7 tvrdý
15.02.162. kolo kval.Alon EliaDaniel Dudockin6-3, 6-1 detail zápasuIzrael Israel F2 tvrdý

Alon Elia - posledné zápasy

Izrael M15 Sajur - tvrdý
06.09.19
štvrťfinále
vs. Giorgio Ricca2-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Aidan Mchugh2-6, 7-63, 7-5 výhradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Sahar Simon7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
30.08.19
štvrťfinále
vs. Jack Draper6-2, 2-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Samuel Beren6-2, 6-4 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Sahar Simon6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
22.08.19
2. kolo
vs. Alexander Gaponenko5-7, 3-6 prehradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Skyler Butts6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior4-6, 5-7 prehradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Gilad Tamar6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Gilbert Klier Junior3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
29.03.19
štvrťfinále
vs. Edan Leshem6-79, 4-6 prehradetail zápasu
28.03.19
2. kolo
vs. Joshua Paris7-5, 6-2 výhradetail zápasu
26.03.19
1. kolo
vs. Or Ram-Harel4-0, Or Ram-Harel - skrečvýhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
12.03.19
kvalifik.
vs. Mircea-Alexandru Jecan0-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Jim Walder6-1, 7-64 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
05.03.19
kvalifik.
vs. Koray Kirci0-6, 7-5, 7-10 prehradetail zápasu
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Bingyu Yu6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Greece F8 - tvrdý
13.11.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F7 - tvrdý
08.11.18
2. kolo
vs. Lucas Catarina6-3, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
31.10.18
2. kolo
vs. Michail Pervolarakis4-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
15.10.18
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Ben Patael2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
05.10.18
štvrťfinále
vs. Igor Smilansky6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
03.10.18
2. kolo
vs. Tal Goldengoren6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Julius Tverijonas6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
20.08.18
1. kolo
vs. Koray Kirci3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
14.08.18
1. kolo
vs. Jonathan Gray3-6, 6-2, 5-7 prehradetail zápasu

Daniel Dudockin - posledné zápasy

Izrael M15 Kiryat - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Riccardo Maiga3-6, 0-6 prehradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Apuroop Patlolla Reddy6-4, 7-5 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Hiddleson6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Kento Yamada6-3, 1-6, 8-10 prehradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan6-0, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
10.06.19
kvalifik.
vs. Boris Pokotilov2-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Demetris Azoides4-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
25.06.18
kvalifik.
vs. Luca Keist5-7, 0-6 prehradetail zápasu
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Yam Ziv6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
19.06.18
1. kolo
vs. Emmanuel Luria5-7, 3-6 prehradetail zápasu
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-4, 6-3 výhradetail zápasu
18.06.18
kvalifik.
vs. Adam Levi6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
10.06.18
kvalifik.
vs. Barnaby Smith3-6, 0-6 prehradetail zápasu
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-1, 6-2 výhradetail zápasu
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Leonardo Schmitz Frederico6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Yair Sarouk3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Emmanuel Luria4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
24.04.18
kvalifik.
vs. Romain Bauvy4-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely6-2, 6-3 výhradetail zápasu
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Almog Levi6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Edan Bakshi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
26.06.17
kvalifik.
vs. Franco Ribero3-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz1-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi3-6, 6-4, 5-7 prehradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
07.06.17
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 4-6 prehradetail zápasu
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Entelis6-4, 6-76, 6-0 výhradetail zápasu
05.06.17
kvalifik.
vs. Lior Goldenberg6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
23.05.17
1. kolo
vs. Dekel Bar6-79, 6-4, 2-6 prehradetail zápasu
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Dov Valensi6-0, 6-0 výhradetail zápasu
<