ZÁPAS
01.02.18 | 2. kolo | Alexey Vatutin | Mirza Basic | 6-3, 3-6, 7-66 | Quimper Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Alexey Vatutin | Mirza Basic | |
1. podanie % | 56/99 (57%) | 57/92 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/56 (70%) | 49/57 (86%) |
Vyhrané body z 2.podania | 25/43 (58%) | 13/35 (37%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/92 (33%) | 35/99 (35%) |
Vyhrané body celkom | 94/191 (49%) | 97/191 (51%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esá | 6 | 10 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alexey Vatutin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexey Vatutin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexey Vatutin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Alexey Vatutin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Alexey Vatutin | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alexey Vatutin | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexey Vatutin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexey Vatutin | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexey Vatutin | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Alexey Vatutin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexey Vatutin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexey Vatutin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Alexey Vatutin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexey Vatutin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexey Vatutin | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexey Vatutin | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexey Vatutin vs. Mirza Basic - Vzájomné zápasy
25.09.22 | 1. kolo kval. | Mirza Basic | Alexey Vatutin | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Sofia | tvrdý I. |
20.03.19 | 2. kolo | Alexey Vatutin | Mirza Basic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Lille Challenger | tvrdý I. |
01.02.18 | 2. kolo | Alexey Vatutin | Mirza Basic | 6-3, 3-6, 7-66 | detail zápasu | Quimper Challenger | tvrdý I. |
30.12.17 | 1. kolo kval. | Mirza Basic | Alexey Vatutin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Doha | tvrdý |
Alexey Vatutin form & Mirza Basic form
Alexey Vatutin - posledné zápasy
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - skreč | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
29.10.23 finále | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Boris Fassbender | 4-6, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Amaury Raynel | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Mirza Basic - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - skreč | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Kalin Ivanovski | - Mirza Basic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
19.05.23 štvrťfinále | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-3, 6-3 | detail zápasu |