ZÁPAS
12.11.18 | 2. kolo kval. | Alexey Nesterov (1998) | Emile Hudd | 6-4, 4-6, 6-3 | USA F31 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Rusko
22.01.98, 26 rokov
22.01.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Alexey Nesterov (1998) vs. Emile Hudd - Vzájomné zápasy
12.11.18 | 2. kolo kval. | Alexey Nesterov (1998) | Emile Hudd | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | USA F31 | tvrdý |
Alexey Nesterov (1998) form & Emile Hudd form
Alexey Nesterov (1998) - posledné zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Elijah Strode | 6-76, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Isaiah Strode | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Pavlos Tsitsipas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Angel Guerrero Melgar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Niccolo Baroni | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Taketo Takamisawa | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Naskidashvili | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kanan Gasimov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 7-62, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Kalman L. Boyd | 6-1, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 5-7, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Hady Habib | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Deji Thomas-Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sam Hoskins | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Rowan Blackbeard | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 7-62, 11-9 | detail zápasu | |
22.10.23 2. kolo kval. | vs. Julian Onken | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Brown | 7-64, 7-5 | detail zápasu |
Emile Hudd - posledné zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Trevor Svajda | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-2, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Alberto Bronzetti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Niels Visker | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Amr Elsayed | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-0, 2-0, Sergei Pogosian - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Marek Gengel | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-2, 1-0, Pablo Trochu - skreč | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Jack Loutit | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
14.12.23 štvrťfinále | vs. Matthew Dellavedova | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. James Watt | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Blake Ellis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Goncalo Oliveira | 7-65, 3-2, Goncalo Oliveira - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Blake Mott | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Thomas Patton | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Winston - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Garrett Johns | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mitchell Harper | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Semen Pankin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Patrick Maloney | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-1, 4-0, Guy Orly Iradukunda - skreč | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Thomas Brown | 6-3, 6-2 | detail zápasu |