ZÁPAS
24.08.15 | 1. kolo kval. | Alexandru Ionel Stroe | Dragos Torge | 7-63, - skreč | Romania F14 | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
18.02.98, 26 rokov
18.02.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
15.07.96, 27 rokov
15.07.96, 27 rokov
Alexandru Ionel Stroe vs. Dragos Torge - Vzájomné zápasy
24.08.15 | 1. kolo kval. | Alexandru Ionel Stroe | Dragos Torge | 7-63, Dragos Torge - skreč | detail zápasu | Romania F14 | antuka |
Alexandru Ionel Stroe form & Dragos Torge form
Alexandru Ionel Stroe - posledné zápasy
M15 Burgas - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 1-6, 7-611, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Tiberiu Tudoran | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Dacian Simion | Dacian Simion - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Eugen Durnescu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 1-3, - Alexandru Ionel Stroe - skreč | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Charlos | 0-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
Croatia F1 - antuka | ||||
04.03.18 | vs. Frane Nincevic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F48 - antuka | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F47 - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sreten Spasic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Andi Jianu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. David Damian Brna | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
22.05.17 kvalifik. | vs. Milos Nikolic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Balazs Farkas (HUN) | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Dragos Torge - posledné zápasy
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hungary F6 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Laszlo Szendroi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Austria F5 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Valentin Popescu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Marton Szappanos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
22.05.17 kvalifik. | vs. Giovanni Fonio | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Gergo Potz Nagy | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F47 - tvrdý | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Stanislav Korshunov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F46 - tvrdý | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Salih Can Akkus | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Abdullah Yilmaz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Damian Rodriguez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Gavin Mckinlay | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Urs Thurau | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hungary F8 - antuka | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Frederik Press | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Bence Reitmann | Bence Reitmann - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Hungary F6 - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Laerte Di Falco | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Pavle Popovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Joy Vigani | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
08.06.16 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Maxim Bulat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
09.05.16 kvalifik. | vs. David Pata | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Mikael Joakim | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. William Emanuel Birau | 6-1, 6-1 | detail zápasu |