ZÁPAS
15.05.17 | 2. kolo kval. | Alexandru Cristian Bodnariuk | Eduard Vlasceanu | 3-6, 7-5, 6-3 | Romania F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
25.12.99, 24 rokov
25.12.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
24.05.98, 25 rokov
24.05.98, 25 rokov
Alexandru Cristian Bodnariuk vs. Eduard Vlasceanu - Vzájomné zápasy
15.05.17 | 2. kolo kval. | Alexandru Cristian Bodnariuk | Eduard Vlasceanu | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Romania F1 | antuka |
Alexandru Cristian Bodnariuk form & Eduard Vlasceanu form
Alexandru Cristian Bodnariuk - posledné zápasy
M15 Targu - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Alex Mokry | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Corneliu Pop | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Luca George Tatomir | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Hristo Valeov | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 6-74, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Nitin Gunduboina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Yaroslav Sokyrka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. George David Ilie | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Marshall Tutu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Cristian Stefan Moldovan | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Stratton Gilmore | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Valentin Dinca | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F19 - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F18 - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Qatar F3 - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Skyler Butts | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Cozma | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Eduard Vlasceanu - posledné zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Aichhorn | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Xin Hu | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Lance Cohen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Danail Banov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Kooros Ghasemi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Adam Moundir | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.19 kvalifik. | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Theo Williamson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | Teodor-Dacian Craciun - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Calin Postea | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Bogdan Pavel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Martin Fekiac | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 3-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 7-63, 4-6, - Eduard Vlasceanu - skreč | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Giovanni Calvano | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 3-6, 1-4, - Eduard Vlasceanu - skreč | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jacopo Calvani | 6-0, 6-0 | detail zápasu |