ZÁPAS
01.07.17 | semifinále | Alexandre Muller | Piotr Matuszewski | 6-3, 6-1 | Poland F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexandre Muller | Piotr Matuszewski | |
1. podanie % | 27/44 (61%) | 18/41 (44%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/27 (67%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/17 (71%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/41 (63%) | 14/44 (32%) |
Vyhrané body celkom | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandre Muller vs. Piotr Matuszewski - Vzájomné zápasy
01.07.17 | semifinále | Alexandre Muller | Piotr Matuszewski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Poland F3 | antuka |
Alexandre Muller form & Piotr Matuszewski form
Alexandre Muller - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
27.09.23 kvalifik. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Piotr Matuszewski - posledné zápasy
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-65, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo | vs. Lorenzo Ferri | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Maj Premzl | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Kristian Tumbas Kajgo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.22 štvrťfinále | vs. Valerio Aboian | 5-7, 0-1, - Piotr Matuszewski - skreč | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Savriyan Danilov | 2-4, - Piotr Matuszewski - skreč | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Simon Sedliak | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Dawid Taczala | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Favero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Hasan Ibrahim | 6-2, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 6-4, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Simon Yitbarek | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-73, 3-6 | detail zápasu |