ZÁPAS
11.09.17 | 1. kolo | Alexandre Muller | Kento Tagashira | 6-0, 6-2 | Banja Luka | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexandre Muller | Kento Tagashira | |
1. podanie % | 22/39 (56%) | 19/45 (42%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/22 (77%) | 10/19 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/17 (71%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/45 (58%) | 10/39 (26%) |
Vyhrané body celkom | 55/84 (65%) | 29/84 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Kento Tagashira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandre Muller | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Kento Tagashira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandre Muller | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Kento Tagashira | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandre Muller | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Kento Tagashira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandre Muller | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Kento Tagashira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alexandre Muller | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Kento Tagashira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandre Muller | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Kento Tagashira | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandre Muller | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
20.09.93, 30 rokov
20.09.93, 30 rokov
Alexandre Muller vs. Kento Tagashira - Vzájomné zápasy
11.09.17 | 1. kolo | Alexandre Muller | Kento Tagashira | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Banja Luka | antuka |
Alexandre Muller form & Kento Tagashira form
Alexandre Muller - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
11.01.24 štvrťfinále | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
27.09.23 kvalifik. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Kento Tagashira - posledné zápasy
M25 Harmon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Ko Suzuki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Victor Putter | 7-66, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Thantub Suksumrarn | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.03.22 kvalifik. | vs. Ishaque Eqbal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Gokul Suresh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bhopal - tvrdý | ||||
07.03.22 kvalifik. | vs. Paras Dahiya | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Reyna | 6-75, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Enrique Bogo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Vimuktha De Alwis | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Vicente Manuel Rivas Maturana | 6-75, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Ricardo David Mayagoitia | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nicholas Shamma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Brenton Chambers | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Israel Boskila | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Akishima - koberec | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Kyohei Yamanaka | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Guam - tvrdý | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Gengo Kikuchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo | vs. Edward Lewis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Karuizawa - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Hayato Kudo | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Giovani Samaha | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Muthu Senthilkumar | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Frank Nyago | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Julius Tverijonas | 7-65, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Anshumat Srivastava | 6-3, 6-0 | detail zápasu |