ZÁPAS
18.09.19 | 1. kolo | Alexandr Binda | Cing-Yang Meng | 6-0, 5-7, 6-4 | M15 Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexandr Binda | Cing-Yang Meng | |
1. podanie % | 45/80 (56%) | 76/112 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/45 (71%) | 41/76 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/35 (51%) | 14/36 (39%) |
Vyhrané break-bally | 7/19 (37%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 57/112 (51%) | 30/80 (38%) |
Vyhrané body celkom | 107/192 (56%) | 85/192 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá | 5 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Alexandr Binda | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandr Binda | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Alexandr Binda | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexandr Binda | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandr Binda | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Cing-Yang Meng | |
0-0 | ||
Alexandr Binda | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Cing-Yang Meng | |
0-0 | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexandr Binda | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Cing-Yang Meng | |
0-0 | ||
Alexandr Binda | 1-2 | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Alexandr Binda | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Cing-Yang Meng | |
0-0, 30-0, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Alexandr Binda | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Cing-Yang Meng | |
0-0 | ||
Alexandr Binda | 5-4 | |
0-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0 | ||
Alexandr Binda | 6-4 | |
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexandr Binda vs. Cing-Yang Meng - Vzájomné zápasy
18.09.19 | 1. kolo | Alexandr Binda | Cing-Yang Meng | 6-0, 5-7, 6-4 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Alexandr Binda form & Cing-Yang Meng form
Alexandr Binda - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Paul Werren | 6-74, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Gokberk Saritas | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Pavel Verbin | 7-5, 3-0, Pavel Verbin - skreč | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Maximo Oberto Calleri | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Gabor Hornung | 6-3, 6-78, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Amr Elsayed | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 7-64, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Cing-Yang Meng - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Leonardo Borrelli | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ties De Regt | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 7-610, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Dominic Ducariu | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Pranav Karthik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Vidunov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Fabio Nestola | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-72, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 6-78, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Guiyang - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Zhao Zhao | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Xirui Han | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Ching-Mou Yu | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Hong Kit Wong | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Nahor | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Claudio Renardi Lumanau | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Zaki | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Jesse De Jager | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Woobin Shin | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-4, 6-4 | detail zápasu |