ZÁPAS
06.05.19 | 1. kolo | Alexander Zhurbin | Evgenii Tiurnev | 6-1, 6-2 | Shymkent Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexander Zhurbin | Evgenii Tiurnev | |
1. podanie % | 31/45 (69%) | 25/41 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/31 (74%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 3/16 (19%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 24/41 (59%) | 14/45 (31%) |
Vyhrané body celkom | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alexander Zhurbin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Zhurbin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexander Zhurbin | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Zhurbin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alexander Zhurbin | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Zhurbin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-2 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Zhurbin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Evgenii Tiurnev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Zhurbin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexander Zhurbin vs. Evgenii Tiurnev - Vzájomné zápasy
06.05.19 | 1. kolo | Alexander Zhurbin | Evgenii Tiurnev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Shymkent Challenger | antuka |
Alexander Zhurbin form & Evgenii Tiurnev form
Alexander Zhurbin - posledné zápasy
Porto Challenger - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
10.12.20 2. kolo | vs. Lamine Ouahab | 6-73, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.20 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 0-6, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 2-5, - Alexander Zhurbin - skreč | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 7-5, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergey Bolotov | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.11.19 štvrťfinále | vs. David Volfson | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.19 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.19 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 7-66, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Francisco Andreu Garcia | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 štvrťfinále | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 7-69 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 4-1, Nicolas Alvarez Varona - skreč | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Stefano Baldoni | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Miguel Damas | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alex Martinez | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Evgenii Tiurnev - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 štvrťfinále | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - skreč | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.12.23 semifinále | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
22.12.23 štvrťfinále | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.12.23 štvrťfinále | vs. Denys Klok | Denys Klok - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.23 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | detail zápasu |