ZÁPAS
26.05.17 | štvrťfinále | Alexander Vasilenko | Paul Woerner | 6-4, 6-4 | Czech Republic | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexander Vasilenko | Paul Woerner | |
1. podanie % | 36/69 (52%) | 46/71 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/36 (72%) | 26/46 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/33 (42%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 35/71 (49%) | 29/69 (42%) |
Vyhrané body celkom | 75/140 (54%) | 65/140 (46%) |
Dvojchyby | 6 | 5 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexander Vasilenko vs. Paul Woerner - Vzájomné zápasy
26.05.17 | štvrťfinále | Alexander Vasilenko | Paul Woerner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | antuka |
Alexander Vasilenko form & Paul Woerner form
Alexander Vasilenko - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.22 semifinále | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.22 štvrťfinále | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.01.22 2. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.01.22 1. kolo | vs. Sebastian Dominko | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
05.04.21 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 6-1, 5-6, - Alexander Vasilenko - skreč | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
13.02.21 semifinále | vs. Andrey Kuznetsov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.21 štvrťfinále | vs. Matic Spec | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.21 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Vladislav Ivanov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.21 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.21 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Stepin | 6-72, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Viola | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
03.05.19 štvrťfinále | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
27.04.19 semifinále | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.04.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.04.19 štvrťfinále | vs. Roman Safiullin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.04.19 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
20.04.19 semifinále | vs. Vladyslav Manafov | 6-74, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.19 štvrťfinále | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Alexander Boborykin | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Paul Woerner - posledné zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - skreč | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
04.08.23 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Sami Huurinainen | 6-1, 6-3 | detail zápasu |