ZÁPAS
22.05.18 | 1. kolo | Alexander Ritschard | Jonas Trinker | 6-3, 6-1 | Sweden F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexander Ritschard | Jonas Trinker | |
1. podanie % | 32/43 (74%) | 41/68 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/32 (78%) | 20/41 (49%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/11 (64%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané body z returnu | 34/68 (50%) | 11/43 (26%) |
Vyhrané body celkom | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Ritschard | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-1 | Jonas Trinker | |
2-2 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Ritschard | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Ritschard | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Alexander Ritschard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Ritschard | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Ritschard | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Ritschard | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexander Ritschard vs. Jonas Trinker - Vzájomné zápasy
22.05.18 | 1. kolo | Alexander Ritschard | Jonas Trinker | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Sweden F3 | antuka |
Alexander Ritschard form & Jonas Trinker form
Alexander Ritschard - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Alexander Blockx | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jakub Paul | 3-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-79, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Jules Marie | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
04.01.24 štvrťfinále | vs. Jakub Mensik | - | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 2-1, Damir Dzumhur - skreč | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Jiri Vesely | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Tennys Sandgren | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 3-6, 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Aidan Mayo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Zachary Svajda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Mitchell Krueger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Aidan Mayo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Keegan Smith | 7-63, 7-64 | detail zápasu |
Jonas Trinker - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu |