ZÁPAS
13.05.19 | 1. kolo kval. | Alexander Merino | Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | M25 Doboj | antuka |
ŠTATISTIKY
Peru
31.08.92, 31 rokov
61 032 $
31.08.92, 31 rokov
61 032 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.06.93, 30 rokov
28.06.93, 30 rokov
Alexander Merino vs. Sergey Dorozhkin - Vzájomné zápasy
13.05.19 | 1. kolo kval. | Alexander Merino | Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M25 Doboj | antuka |
Alexander Merino form & Sergey Dorozhkin form
Alexander Merino - posledné zápasy
Concepcion Challenger - antuka | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Galarza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Miedler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo Challenger - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Concepcion Challenger - antuka | ||||
17.01.22 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Blumenau Challenger - antuka | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Ignacio Buse | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Davide Pontoglio | 0-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Dorozhkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Stefan Micov | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Tobias Brutscher | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-5, - Alexander Merino - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Davydov | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Simon Carr | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F35 - tvrdý I. | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Dragos Constantin Ignat | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Sergey Dorozhkin - posledné zápasy
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Petar Pjevcevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Besir Durguti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - tvrdý | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Kento Tagashira | 3-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
09.12.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Ahmed Chaudary | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Kirill Yarmoshuk | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Bekzat Usipbekov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F4 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Parada | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Nikita Tatyanin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Sergey Korneev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Alan Bzarov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuri Khachatryan | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Dennis Uspensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Agustin Santalla | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Andrija Stoskovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Niklas Johansson | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Uganda F3 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 4-6, 2-6 | detail zápasu |