ZÁPAS
04.01.18 | 2. kolo | Alexander Lebedev | Gianni Ross | 6-1, 6-1 | USA F1 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alexander Lebedev | Gianni Ross | |
1. podanie % | 29/53 (55%) | 34/54 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/29 (69%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/24 (58%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/54 (57%) | 19/53 (36%) |
Vyhrané body celkom | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
04.02.99, 25 rokov
15 153 $
04.02.99, 25 rokov
15 153 $
Alexander Lebedev vs. Gianni Ross - Vzájomné zápasy
04.01.18 | 2. kolo | Alexander Lebedev | Gianni Ross | 6-1, 6-1 | detail zápasu | USA F1 | tvrdý |
Alexander Lebedev form & Gianni Ross form
Alexander Lebedev - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Gage Brymer | 6-3, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Alexander Erler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 0-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Omar Giacalone | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Ajeet Rai | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-0, Tommaso Carnevale-Miino - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Murphy Cassone | 6-3, 7-613 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikolay Sysoev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rancho - tvrdý | ||||
14.01.20 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Connor Farren | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Smola | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Austin Rapp | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Gianni Ross - posledné zápasy
M25 Decatur - tvrdý | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Samir Banerjee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Irvine - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tulsa - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Keegan Smith | 3-6, 7-63, 6-70 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
05.05.23 štvrťfinále | vs. Henrique Rocha | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 7-63, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Zach Stephens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
23.03.23 kvalifik. | vs. Connor Farren | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Azariah Rusher | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Jared Thompkins | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Joe Tyler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-2 | detail zápasu |