ZÁPAS
16.07.18 | 2. kolo kval. | Alexander Lebedev | Alex Blumenberg | 6-4, 5-7, 6-1 | USA F19b | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexander Lebedev vs. Alex Blumenberg - Vzájomné zápasy
16.07.18 | 2. kolo kval. | Alexander Lebedev | Alex Blumenberg | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | USA F19b | tvrdý |
Alexander Lebedev form & Alex Blumenberg form
Alexander Lebedev - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Gage Brymer | 6-3, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.20 štvrťfinále | vs. Alexander Erler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 0-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Omar Giacalone | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Ajeet Rai | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Sam Lapides | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-0, Tommaso Carnevale-Miino - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Murphy Cassone | 6-3, 7-613 | detail zápasu | |
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikolay Sysoev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rancho - tvrdý | ||||
14.01.20 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Connor Farren | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
07.01.20 kvalifik. | vs. Austin Rapp | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Smola | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Matias Zukas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Alex Blumenberg - posledné zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Las - tvrdý | ||||
06.03.20 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Errol Smith | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Jose Olivares | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Maxime Mora | 0-4, - Alex Blumenberg - skreč | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Reese Stalder | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Orlando - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Matias Zukas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
04.10.19 štvrťfinále | vs. Jose Olivares | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.10.19 2. kolo | vs. Enrique Bogo | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Caio Gruber | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Ivailo Keremedchiev | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Kareem Allaf | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lambare - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Fernando Yamacita | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
16.08.19 štvrťfinále | vs. Joao Hinsching | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Juan Sebastian Gomez | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Mariano Navone | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Curitiba - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Javier Naser | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
21.06.19 štvrťfinále | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Hady Habib | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Trent Bryde | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu |