ZÁPAS
25.07.17 | 1. kolo | Omar Salman | Alexander Knight | 3-6, 6-3, 7-65 | Spain F23 | antuka |
ŠTATISTIKY
Omar Salman | Alexander Knight | |
1. podanie % | 67/105 (64%) | 68/107 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 49/67 (73%) | 48/68 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/38 (45%) | 21/39 (54%) |
Vyhrané break-bally | 2/9 (22%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/107 (36%) | 39/105 (37%) |
Vyhrané body celkom | 104/212 (49%) | 108/212 (51%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 3 | 6 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
11.12.96, 27 rokov
11.12.96, 27 rokov
Omar Salman vs. Alexander Knight - Vzájomné zápasy
01.08.17 | 1. kolo | Omar Salman | Alexander Knight | 7-66, 6-4 | detail zápasu | Belgium F7 | antuka |
25.07.17 | 1. kolo | Omar Salman | Alexander Knight | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | Spain F23 | antuka |
Omar Salman form & Alexander Knight form
Omar Salman - posledné zápasy
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Paul Woerner | 6-3, 5-7, 3-5, - Omar Salman - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Louis Wessels | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
02.02.19 semifinále | vs. Oriol Roca Batalla | 0-2, - Omar Salman - skreč | detail zápasu | |
01.02.19 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.19 2. kolo | vs. Simon Carr | 7-611, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - antuka | ||||
14.12.18 štvrťfinále | vs. Mathieu Perchicot | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.18 2. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.18 1. kolo | vs. Dennis Uspensky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Italy F32 - antuka | ||||
20.10.18 štvrťfinále | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.18 2. kolo | vs. Bruno Sant'Anna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.18 1. kolo | vs. Vladimir Filip | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
12.10.18 štvrťfinále | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.18 2. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.18 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
29.09.18 semifinále | vs. Gonzalo Lama | 6-4, 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.09.18 štvrťfinále | vs. Miguel Semmler | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Marcos Giraldi Requena | 6-1, 4-1, Marcos Giraldi Requena - skreč | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Lamine Ouahab | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F27 - antuka | ||||
16.09.18 finále | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.18 semifinále | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.18 štvrťfinále | vs. Alexander Zhurbin | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Marcos Giraldi Requena | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Germain Gigounon | 3-2, Germain Gigounon - skreč | detail zápasu | |
Spain F26 - antuka | ||||
08.09.18 semifinále | vs. Germain Gigounon | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.18 štvrťfinále | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.18 2. kolo | vs. Marc Fornell-Mestres | 6-4, 5-2, Marc Fornell-Mestres - skreč | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Marcos Giraldi Requena | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F25 - antuka | ||||
30.08.18 štvrťfinále | vs. Javier Barranco Cosano | - | detail zápasu |
Alexander Knight - posledné zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Jaume Pla Malfeito | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo kval. | vs. Ryan Shane | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Maciej Smola | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Dragos Constantin Ignat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Justin Butsch | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 0-2, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Yeudy Villar | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Karl Poling | 1-5, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Alec Adamson | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.19 2. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 6-1, 4-1, Alejandro Mendoza - skreč | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Adam El Mihdawy | 6-4, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Ricardo David Mayagoitia | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Zandrix Acob | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Trey Hilderbrand | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Orlando - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Sebastian Murillo | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Hugo Hashimoto | 6-74, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Nathan Ponwith | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Zapata Ramirez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Rowland Phillips | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
USA F28 - tvrdý | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Julian Bradley | 4-6, 1-4, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Guillermo Alejandro Arrambide Herrera | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
USA F27 - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Chang | 3-6, - Alexander Knight - skreč | detail zápasu | |
Canada F7 - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Takuto Niki | 4-6, 6-75 | detail zápasu |