ZÁPAS
17.02.20 | kvalifik. | Alexander Jhun | Adam Jones | 6-4, 6-0 | M25 Glasgow | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Alexander Jhun | Adam Jones | |
1. podanie % | 33/54 (61%) | 29/62 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/33 (82%) | 18/29 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/21 (48%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/62 (47%) | 17/54 (31%) |
Vyhrané body celkom | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alexander Jhun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Adam Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Jhun | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Adam Jones | |
0-0, 30-0 | ||
Alexander Jhun | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Adam Jones | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Alexander Jhun | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Adam Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Jhun | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-4 | Adam Jones | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Alexander Jhun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, A-40 | ||
1-0 | Adam Jones | |
0-0 | ||
Alexander Jhun | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
3-0 | Adam Jones | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Jhun | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Adam Jones | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Veľká Británia
08.05.95, 28 rokov
14 061 $
08.05.95, 28 rokov
14 061 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
08.05.98, 25 rokov
15 388 $
08.05.98, 25 rokov
15 388 $
Alexander Jhun vs. Adam Jones - Vzájomné zápasy
17.02.20 | kvalifik. | Alexander Jhun | Adam Jones | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M25 Glasgow | tvrdý I. |
Alexander Jhun form & Adam Jones form
Alexander Jhun - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
02.08.20 1. kolo | vs. Alexis Canter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Julian Cash | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Henry Patten | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Joshua Paris | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
19.07.20 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 0-4, - Alexander Jhun - skreč | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Mason Recci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Marcus Willis | 7-67, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Roman Blokhin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Sultan Khalfan Al Alawi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Chukang Wang | 4-6, 0-3, - Alexander Jhun - skreč | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Elliott Farmer | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Jack Draper | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Kay | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. George Foster | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Seifert | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Millen Hurrion | 6-1, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Millen Hurrion | 6-1, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Zandrix Acob | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Alexander Lebedev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Adam Jones - posledné zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Alexander Frusina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Patrick Foley | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. James Beaven | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Amaury Raynel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Luke Simkiss | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederik Brindoepke | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Alberto Lim | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Renlong Pang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. George Houghton | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Karim Ibrahim | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. David Bakonyi | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Ali Habib | 5-7, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyran Magimay | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 0-1, - Adam Jones - skreč | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Blake Kasday | 6-1, 6-0 | detail zápasu |