Alexander Igoshin vs. Timur Maulenov 11.10.2019

Alexander Igoshin vs. Timur Maulenov 11.10.2019 - M15 Karshi - porovnanie

ZÁPAS

11.10.19štvrťfináleAlexander Igoshin Timur Maulenov 6-2, 6-1 Uzbekistan M15 Karshi tvrdý

ŠTATISTIKY

Alexander IgoshinTimur Maulenov
1. podanie %32/56 (57%)22/45 (49%)
Vyhrané body z 1.podania28/32 (88%)14/22 (64%)
Vyhrané body z 2.podania10/24 (42%)7/23 (30%)
Vyhrané break-bally4/6 (67%)0/2 (0%)
Vyhrané body z returnu24/45 (53%)18/56 (32%)
Vyhrané body celkom62/101 (61%)39/101 (39%)
Dvojchyby42
Esá133

ŠTATISTIKY

1
2-0Timur Maulenov Timur Maulenov podáva
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Alexander Igoshin Alexander Igoshin podáva3-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP]
3-1Timur Maulenov Timur Maulenov podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30
Alexander Igoshin Alexander Igoshin podáva4-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40, 40-40, 40-A[BP]
4-2Timur Maulenov Timur Maulenov podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Alexander Igoshin Alexander Igoshin podáva5-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
6-2
2
0-0Timur Maulenov Timur Maulenov podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Alexander Igoshin Alexander Igoshin podáva1-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
1-1Timur Maulenov Timur Maulenov podáva
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, A-40[BP]
Alexander Igoshin Alexander Igoshin podáva2-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40
3-1Timur Maulenov Timur Maulenov podáva
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP]
Alexander Igoshin Alexander Igoshin podáva4-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
5-1Timur Maulenov Timur Maulenov podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
6-1

Alexander Igoshin
Rusko
10.01.92, 27 rokov




622
36
77 453 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
30.05.00, 19 rokov







Timur Maulenov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Alexander Igoshin vs. Timur Maulenov - Vzájomné zápasy

11.10.19štvrťfináleAlexander IgoshinTimur Maulenov6-2, 6-1 detail zápasuUzbekistan M15 Karshi tvrdý

Alexander Igoshin - posledné zápasy

Uzbekistan M15 Bukhara - tvrdý
17.10.19
2. kolo
vs. Ibrokhimjon Urinov6-4, 4-6, 2-6 prehradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Oleg Khotkov6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Uzbekistan M15 Karshi - tvrdý
11.10.19
semifinále
vs. Khumoun Sultanov2-6, 0-6 prehradetail zápasu
11.10.19
štvrťfinále
vs. Timur Maulenov6-2, 6-1 výhradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Ibrokhimjon Urinov6-2, 6-3 výhradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. George Tsivadze6-3, 5-7, 7-64 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Almaty - tvrdý
26.09.19
2. kolo
vs. Beibit Zhukayev4-6, 7-63, 2-6 prehradetail zápasu
25.09.19
1. kolo
vs. Sanetulla Kutybaev6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Sergey Fomin2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
15.09.19
finále
vs. Ivan Davydov6-74, 2-6 prehradetail zápasu
14.09.19
semifinále
vs. Alexey Zakharov3-6, 7-66, 7-5 výhradetail zápasu
13.09.19
štvrťfinále
vs. Li-Wie Tan6-1, 6-2 výhradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Sagadat Ayap7-5, 6-2 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Sanetulla Kutybaev6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Alessandro Procopio6-2, 5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Russia M15 Moscow - antuka
14.08.19
1. kolo
vs. Djurabeck Karimov6-1, 6-74, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
15.06.19
semifinále
vs. Gilbert Klier Junior5-7, 6-1, 2-6 prehradetail zápasu
14.06.19
štvrťfinále
vs. Peter Kobelt6-4, 6-1 výhradetail zápasu
13.06.19
2. kolo
vs. Shahar Elbaz6-1, 1-6, 6-2 výhradetail zápasu
12.06.19
1. kolo
vs. Ran Amar6-4, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Plovdiv - antuka
06.06.19
2. kolo
vs. Bastian Malla6-73, 4-6 prehradetail zápasu
05.06.19
1. kolo
vs. Andrea Bessire6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Hungary M25 Gyula - antuka
29.05.19
1. kolo
vs. Oscar Jose Gutierrez7-5, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Romania M15 Bucharest - antuka
24.05.19
štvrťfinále
vs. Matheus Pucinelle De Almeida4-6, 6-2, 3-6 prehradetail zápasu
23.05.19
2. kolo
vs. Joao Lucas Reis Da Silva7-5, 7-5 výhradetail zápasu
22.05.19
1. kolo
vs. George Botezan6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
03.05.19
štvrťfinále
vs. Adam Moundir6-75, 5-7 prehradetail zápasu
02.05.19
2. kolo
vs. Julius Tverijonas6-77, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
01.05.19
1. kolo
vs. Sabit Suntic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
24.04.19
1. kolo
vs. Petr Hajek4-6, 6-75 prehradetail zápasu

Timur Maulenov - posledné zápasy

Uzbekistan M15 Karshi - tvrdý
11.10.19
štvrťfinále
vs. Alexander Igoshin2-6, 1-6 prehradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Shalva Dzhanashia7-5, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Anton Chekhov6-3, 4-6, 7-62 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Almaty - tvrdý
24.09.19
1. kolo
vs. Manuel Guinard1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Beibit Zhukayev2-6, 6-71 prehradetail zápasu
Kazakhstan M15 Shymkent - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Matvey Khomentovskiy6-75, 6-76 prehradetail zápasu
Ukraine M25 Irpin - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Dmitrii Baskov0-6, 6-4, 2-10 prehradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
14.08.19
2. kolo
vs. Oleksii Krutykh1-6, 0-6 prehradetail zápasu
13.08.19
1. kolo
vs. Artur Kulibaba6-2, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
01.08.19
2. kolo
vs. Kristjan Tamm3-6, 4-6 prehradetail zápasu
31.07.19
1. kolo
vs. Shalva Dzhanashia6-3, 6-75, 6-3 výhradetail zápasu
29.07.19
kvalifik.
vs. Viktor Nikitin6-3, 6-4 výhradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz6-3, 4-0, Nir Vodavoz - skrečvýhradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
24.07.19
1. kolo
vs. Vladyslav Gorodynskyi6-74, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Denis Parshutin6-2, 3-0, Denis Parshutin - skrečvýhradetail zápasu
22.07.19
kvalifik.
vs. Leonid Sheyngezikht7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan M15 Almaty - tvrdý
09.07.19
1. kolo
vs. Evgeny Tyurnev4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Ukraine M15 Irpin - antuka
27.05.19
kvalifik.
vs. Kristjan Tamm0-6, 0-6 prehradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Volodymyr Malakhov6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Shymkent - antuka
17.04.19
1. kolo
vs. Andrey Golubev6-72, 1-6 prehradetail zápasu
16.04.19
kvalifik.
vs. Sultan Narbekov6-3, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Ivan Liutarevich6-3, 7-66 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Shymkent - antuka
10.04.19
kvalifik.
vs. Grigoriy Korobeynikov4-6, 5-7 prehradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Ivan Liutarevich6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
18.02.19
1. kolo kval.
vs. Vladimir Ivanov6-713, 1-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Mikhail Elgin7-5, 6-71, 8-10 prehradetail zápasu
Kazakhstan Almaty Challenger - tvrdý
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Mathias Bourgue1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F8 - antuka
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Alexey Baryshev0-6, 5-7 prehradetail zápasu
22.09.18
1. kolo kval.
vs. Amal Sultanbekov7-5, 6-3 výhradetail zápasu
<