Alexander Igoshin vs. Shalva Dzhanashia 08.08.2017

Alexander Igoshin vs. Shalva Dzhanashia 08.08.2017 - Russia F6 (Moscow) - porovnanie

ZÁPAS

08.08.171. koloAlexander Igoshin Shalva Dzhanashia 6-0, 7-62 Russia Russia F6 antuka

ŠTATISTIKY

Alexander IgoshinShalva Dzhanashia
1. podanie %38/59 (64%)40/63 (63%)
Vyhrané body z 1.podania27/38 (71%)21/40 (53%)
Vyhrané body z 2.podania11/21 (52%)6/23 (26%)
Vyhrané break-bally6/12 (50%)3/4 (75%)
Vyhrané body z returnu36/63 (57%)21/59 (36%)
Vyhrané body celkom74/122 (61%)48/122 (39%)
Dvojchyby05
Esá60

ŠTATISTIKY

7-62

Alexander Igoshin
Rusko
10.01.92, 25 rokov




654
36
41 688 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.08.92, 25 rokov




778
23

Shalva Dzhanashia
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Alexander Igoshin vs. Shalva Dzhanashia - Vzájomné zápasy

08.08.171. koloAlexander IgoshinShalva Dzhanashia6-0, 7-62 detail zápasuRussia Russia F6 antuka
01.08.171. koloAlexander IgoshinShalva Dzhanashia4-6, 7-5, 6-4 detail zápasuRussia Russia F5 tvrdý
10.08.161. koloAlexander IgoshinShalva Dzhanashia6-2, 6-3 detail zápasuRussia Russia F5 antuka
25.03.131. koloAlexander IgoshinShalva Dzhanashia6-1, 3-0, Shalva Dzhanashia - skrečdetail zápasuRussia Russia F4 tvrdý I.

Alexander Igoshin - posledné zápasy

Finland Finland F4 - tvrdý I.
15.11.17
2. kolo
vs. Emil Ruusuvuori0-6, 1-6 prehradetail zápasu
13.11.17
1. kolo
vs. Karl Friberg0-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Estonia Estonia F4 - tvrdý I.
07.11.17
1. kolo
vs. Gregoire Barrere7-5, 2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Estonia Estonia F3 - tvrdý I.
31.10.17
1. kolo
vs. Patrik Niklas-Salminen3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Estonia Estonia F2 - koberec
23.10.17
1. kolo
vs. Gregoire Jacq1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
14.10.17
1. kolo kval.
vs. Patrik Rikl3-6, 5-7 prehradetail zápasu
Germany Germany F14 - tvrdý I.
12.10.17
2. kolo
vs. Elmar Ejupovic6-79, 4-6 prehradetail zápasu
10.10.17
1. kolo
vs. Osman Torski5-7, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F37 - antuka
04.10.17
1. kolo
vs. Robin Stanek3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F36 - antuka
27.09.17
1. kolo
vs. Julien Cagnina4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey Istanbul Challenger - tvrdý
09.09.17
2. kolo kval.
vs. Vadym Ursu5-7, 0-1, - Alexander Igoshin - skrečprehradetail zápasu
Spain Seville Challenger - antuka
02.09.17
1. kolo kval.
vs. Jose Antonio Dugo Reyes6-72, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F7 - antuka
17.08.17
2. kolo
vs. Artem Dubrivnyy5-7, 1-6 prehradetail zápasu
15.08.17
1. kolo
vs. Ivan Davydov6-4, 7-64 výhradetail zápasu
Russia Russia F6 - antuka
10.08.17
2. kolo
vs. Mikhail Elgin3-6, 2-6 prehradetail zápasu
08.08.17
1. kolo
vs. Shalva Dzhanashia6-0, 7-62 výhradetail zápasu
Russia Russia F5 - tvrdý
03.08.17
štvrťfinále
vs. Maxim Ratniuk4-6, 5-7 prehradetail zápasu
02.08.17
2. kolo
vs. Matvey Minin6-1, 6-1 výhradetail zápasu
01.08.17
1. kolo
vs. Shalva Dzhanashia4-6, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Russia Russia F4 - tvrdý
27.07.17
štvrťfinále
vs. Pavel Kotov4-6, 1-6 prehradetail zápasu
26.07.17
2. kolo
vs. Vladimir Korolev6-3, 6-1 výhradetail zápasu
25.07.17
1. kolo
vs. Sagadat Ayap6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F26 - antuka
22.07.17
semifinále
vs. Bruno Sant'Anna0-6, 1-6 prehradetail zápasu
21.07.17
štvrťfinále
vs. Dragos Dima6-2, 6-4 výhradetail zápasu
20.07.17
2. kolo
vs. Marat Deviatiarov7-62, 7-5 výhradetail zápasu
19.07.17
1. kolo
vs. Carlos Kelaidis6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Russia Russia F3 - tvrdý
04.07.17
1. kolo
vs. Vladimir Korolev6-73, 5-7 prehradetail zápasu
Russia Russia F2 - tvrdý
27.06.17
1. kolo
vs. Mikalai Haliak4-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F1 - tvrdý
24.06.17
finále
vs. Evgeny Karlovskiy6-3, 3-6, 5-7 prehradetail zápasu
23.06.17
semifinále
vs. Ilya Vasilyev6-4, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu

Shalva Dzhanashia - posledné zápasy

India Pune Challenger - tvrdý
12.11.17
2. kolo kval.
vs. Sidharth Rawat6-4, 5-7, 2-6 prehradetail zápasu
11.11.17
1. kolo kval.
vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Germany F16 - tvrdý I.
24.10.17
1. kolo
vs. Louis Wessels5-7, 3-6 prehradetail zápasu
23.10.17
kvalifik.
vs. Valentin Guenther6-4, 7-5 výhradetail zápasu
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Patryk Krolik6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
18.10.17
2. kolo
vs. Daniel Masur2-6, 3-6 prehradetail zápasu
17.10.17
1. kolo
vs. Andreas Haider-Maurer6-3, 6-4 výhradetail zápasu
16.10.17
kvalifik.
vs. Tobias Simon6-2, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
15.10.17
2. kolo kval.
vs. Pascal Meis6-4, 4-2, Pascal Meis - skrečvýhradetail zápasu
14.10.17
1. kolo kval.
vs. Marek Gengel6-2, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Germany F14 - tvrdý I.
09.10.17
kvalifik.
vs. Valentin Guenther5-7, 3-6 prehradetail zápasu
09.10.17
2. kolo kval.
vs. Leon Hoeveler6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Izmir Challenger - tvrdý
16.09.17
1. kolo kval.
vs. Mert Naci Turker3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey Istanbul Challenger - tvrdý
14.09.17
2. kolo
vs. Marsel Ilhan2-6, 5-7 prehradetail zápasu
12.09.17
1. kolo
vs. Cem Ilkel6-2, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
10.09.17
kvalifik.
vs. Yannick Mertens1-6, 2-6 prehradetail zápasu
09.09.17
2. kolo kval.
vs. Yannick Jankovits6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Spain Seville Challenger - antuka
02.09.17
2. kolo kval.
vs. Marc Giner7-61, 1-6, - Shalva Dzhanashia - skrečprehradetail zápasu
02.09.17
1. kolo kval.
vs. Ivan Marrero Curbelo6-4, 5-7, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Italy F27 - tvrdý
29.08.17
1. kolo
vs. Jacopo Berrettini7-5, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
23.08.17
2. kolo
vs. Marsel Ilhan2-6, 4-6 prehradetail zápasu
22.08.17
1. kolo
vs. Aleksei Khomich6-2, 6-73, 6-0 výhradetail zápasu
Russia Russia F7 - antuka
18.08.17
štvrťfinále
vs. Anton Zaitcev1-6, 0-6 prehradetail zápasu
17.08.17
2. kolo
vs. Oleksandr Bielinskyi6-0, 7-5 výhradetail zápasu
16.08.17
1. kolo
vs. Andrey Chepelev6-4, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
Russia Russia F6 - antuka
08.08.17
1. kolo
vs. Alexander Igoshin0-6, 6-72 prehradetail zápasu
Russia Russia F5 - tvrdý
01.08.17
1. kolo
vs. Alexander Igoshin6-4, 5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F4 - tvrdý
26.07.17
2. kolo
vs. Denis Matsukevitch3-6, 3-6 prehradetail zápasu
24.07.17
1. kolo
vs. Matvey Minin6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Italy San Benedetto - antuka
15.07.17
1. kolo kval.
vs. Artem Strokan6-75, 2-3, - Shalva Dzhanashia - skrečprehradetail zápasu
<