ZÁPAS
19.12.16 | 1. kolo | Alexander Igoshin | Linh Giang Trinh | 6-1, 6-2 | Thailand F5 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alexander Igoshin | Linh Giang Trinh | |
1. podanie % | 41/58 (71%) | 33/49 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 32/41 (78%) | 20/33 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/17 (41%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 0/8 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/49 (49%) | 19/58 (33%) |
Vyhrané body celkom | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Vietnam
03.08.97, 26 rokov
10 000 $
03.08.97, 26 rokov
10 000 $
Alexander Igoshin vs. Linh Giang Trinh - Vzájomné zápasy
19.12.16 | 1. kolo | Alexander Igoshin | Linh Giang Trinh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Thailand F5 | tvrdý |
Alexander Igoshin form & Linh Giang Trinh form
Alexander Igoshin - posledné zápasy
Nur Sultan - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Simon Freund | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Biel - tvrdý I. | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mika Brunold | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Roman Nashatyrkin | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Soichiro Moritani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Soichiro Moritani | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
15.02.20 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.02.20 štvrťfinále | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.19 štvrťfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Shahbaaz Khan | 6-4, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Linh Giang Trinh - posledné zápasy
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. James Watt | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Teerapat Khantiweerawat | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Omar Fields | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-1, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Fajing Sun | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-3, 2-0, Ji Hoon Son - skreč | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Luke Sorensen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-3, 2-0, Fitriadi M Rifqi - skreč | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Krittin Koaykul | 2-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Dheeraj Kodancha | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
03.06.22 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Patrick Fitzgerald | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
07.03.20 | vs. Aissa Benchakroun | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Billy Harris | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Da Nang - tvrdý | ||||
06.01.19 1. kolo | vs. Alen Avidzba | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Pak Long Yeung | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 7-63, 4-6, 1-6 | detail zápasu |