Alexander Gaponenko vs. Alon Elia 22.08.2019

Alexander Gaponenko vs. Alon Elia 22.08.2019 - M15 Kiryat Shmona - porovnanie

ZÁPAS

22.08.192. koloAlexander Gaponenko Alon Elia 7-5, 6-3 Izrael M15 Kiryat tvrdý

ŠTATISTIKY

Alexander GaponenkoAlon Elia
1. podanie %51/68 (75%)36/64 (56%)
Vyhrané body z 1.podania37/51 (73%)20/36 (56%)
Vyhrané body z 2.podania7/17 (41%)16/28 (57%)
Vyhrané break-bally4/7 (57%)2/7 (29%)
Vyhrané body z returnu28/64 (44%)24/68 (35%)
Vyhrané body celkom72/132 (55%)60/132 (45%)
Dvojchyby34
Esá22

ŠTATISTIKY

1
0-0Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 15-0, 30-0
Alexander Gaponenko Alexander Gaponenko podáva0-1
0-0
0-2Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Alexander Gaponenko Alexander Gaponenko podáva1-2
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
1-3Alon Elia Alon Elia podáva
0-0
Alexander Gaponenko Alexander Gaponenko podáva2-3
3-3Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40
Alexander Gaponenko Alexander Gaponenko podáva4-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
4-4Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 15-0, 30-0
Alexander Gaponenko Alexander Gaponenko podáva5-4
0-0, 0-15, 0-30
5-5Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Alexander Gaponenko Alexander Gaponenko podáva6-5
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
7-5
2
0-0Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 0-15, 40-30[BP]
Alexander Gaponenko Alexander Gaponenko podáva1-0
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP]
1-1Alon Elia Alon Elia podáva
0-0
Alexander Gaponenko Alexander Gaponenko podáva2-1
3-1Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 30-0, 30-15
Alexander Gaponenko Alexander Gaponenko podáva4-1
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40
5-1Alon Elia Alon Elia podáva
0-0
Alexander Gaponenko Alexander Gaponenko podáva5-2
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
5-3Alon Elia Alon Elia podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
6-3

Alexander Gaponenko
Izrael
01.06.02, 17 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
12.06.95, 24 rokov




885
19
30 230 $
Alon Elia
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Alexander Gaponenko vs. Alon Elia - Vzájomné zápasy

22.08.192. koloAlexander GaponenkoAlon Elia7-5, 6-3 detail zápasuIzrael M15 Kiryat tvrdý

Alexander Gaponenko - posledné zápasy

Izrael M15 Sajur - tvrdý
04.09.19
1. kolo
vs. Jack Draper1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
28.08.19
1. kolo
vs. James Ibrahim2-6, 6-72 prehradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
23.08.19
štvrťfinále
vs. Francesco Vilardo3-6, 4-6 prehradetail zápasu
22.08.19
2. kolo
vs. Alon Elia7-5, 6-3 výhradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Alexis Canter6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Roi Ginat2-6, 0-6 prehradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Orel Ovil6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
08.10.18
kvalifik.
vs. Emmanuel Luria5-7, 4-6 prehradetail zápasu
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Shahar Gabay7-62, 6-3 výhradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Saar Rogovski6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
04.10.18
2. kolo
vs. Matias Franco Descotte3-6, 3-6 prehradetail zápasu
01.10.18
kvalifik.
vs. Yair Gal6-3, 7-65 výhradetail zápasu
01.10.18
1. kolo
vs. Oren Motevassel6-1, 6-4 výhradetail zápasu
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Shahar Gabay6-3, 6-0 výhradetail zápasu
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Ido Salem6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Roi Ginat1-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Ido Salem6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Motvey Radionov0-3, - Alexander Gaponenko - skrečprehradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
01.05.18
1. kolo
vs. Mor Bulis1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F1 - tvrdý
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Guy Michelevitz2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F2 - tvrdý
20.03.17
2. kolo kval.
vs. Amit Gabreal5-7, 3-6 prehradetail zápasu
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Or Grinberg6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F1 - tvrdý
13.03.17
1. kolo kval.
vs. Itay Shpindler6-1, 4-6, 6-76 prehradetail zápasu

Alon Elia - posledné zápasy

Izrael M15 Sajur - tvrdý
06.09.19
štvrťfinále
vs. Giorgio Ricca2-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Aidan Mchugh2-6, 7-63, 7-5 výhradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Sahar Simon7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
30.08.19
štvrťfinále
vs. Jack Draper6-2, 2-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Samuel Beren6-2, 6-4 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Sahar Simon6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael M15 Kiryat - tvrdý
22.08.19
2. kolo
vs. Alexander Gaponenko5-7, 3-6 prehradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Skyler Butts6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior4-6, 5-7 prehradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Gilad Tamar6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
12.06.19
1. kolo
vs. Gilbert Soares Klier Junior3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
29.03.19
štvrťfinále
vs. Edan Leshem6-79, 4-6 prehradetail zápasu
28.03.19
2. kolo
vs. Joshua Paris7-5, 6-2 výhradetail zápasu
26.03.19
1. kolo
vs. Or Ram-Harel4-0, Or Ram-Harel - skrečvýhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
12.03.19
kvalifik.
vs. Mircea-Alexandru Jecan0-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Jim Walder6-1, 7-64 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
05.03.19
kvalifik.
vs. Koray Kirci0-6, 7-5, 7-10 prehradetail zápasu
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Bingyu Yu6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Greece F8 - tvrdý
13.11.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F7 - tvrdý
08.11.18
2. kolo
vs. Lucas Catarina6-3, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
06.11.18
1. kolo
vs. Jordan Hasson5-7, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
31.10.18
2. kolo
vs. Michail Pervolarakis4-6, 2-6 prehradetail zápasu
30.10.18
1. kolo
vs. Gabriele Maria Noce6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
15.10.18
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
09.10.18
1. kolo
vs. Ben Patael2-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
05.10.18
štvrťfinále
vs. Igor Smilansky6-4, 1-6, 4-6 prehradetail zápasu
03.10.18
2. kolo
vs. Tal Goldengoren6-2, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Julius Tverijonas6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
20.08.18
1. kolo
vs. Koray Kirci3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
14.08.18
1. kolo
vs. Jonathan Gray3-6, 6-2, 5-7 prehradetail zápasu
<