ZÁPAS
16.11.19 | semifinále | Alexander Erler | Yshai Oliel | 6-4, 2-6, 6-1 | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Alexander Erler | Yshai Oliel | |
1. podanie % | 43/65 (66%) | 37/58 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/43 (67%) | 24/37 (65%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/22 (45%) | 12/21 (57%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 22/58 (38%) | 26/65 (40%) |
Vyhrané body celkom | 61/123 (50%) | 62/123 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Alexander Erler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Yshai Oliel | |
0-0 | ||
Alexander Erler | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-2 | Yshai Oliel | |
0-0 | ||
Alexander Erler | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-2 | Yshai Oliel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Erler | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
Alexander Erler | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Yshai Oliel | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Alexander Erler | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Yshai Oliel | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Alexander Erler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Yshai Oliel | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Erler | 1-4 | |
0-0 | ||
2-4 | Yshai Oliel | |
Alexander Erler | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-6 |
3 | ||
Alexander Erler | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Yshai Oliel | |
0-0 | ||
Alexander Erler | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Alexander Erler | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Yshai Oliel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alexander Erler vs. Yshai Oliel - Vzájomné zápasy
16.11.19 | semifinále | Alexander Erler | Yshai Oliel | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
08.11.19 | štvrťfinále | Yshai Oliel | Alexander Erler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Alexander Erler form & Yshai Oliel form
Alexander Erler - posledné zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cagliari Challenger - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Yshai Oliel - posledné zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Daniele Rapagnetta | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jurriaan Bol | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
29.02.24 štvrťfinále | vs. Stefan Kozlov | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 4-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Jakub Mensik | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Jules Marie | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Orel Kimhi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Alastair Gray | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Amit Vales | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Niels Visker | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | Adrian Bodmer - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Louis Dussin | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-75 | detail zápasu |