ZÁPAS
09.05.18 | 1. kolo | Alexander Boborykin | Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-4 | Turkey F18 | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexander Boborykin | Max Houkes | |
1. podanie % | 72/97 (74%) | 61/108 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 44/72 (61%) | 39/61 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/25 (56%) | 24/47 (51%) |
Vyhrané break-bally | 5/14 (36%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 45/108 (42%) | 39/97 (40%) |
Vyhrané body celkom | 103/205 (50%) | 102/205 (50%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Rusko
03.06.96, 27 rokov
20 868 $
03.06.96, 27 rokov
20 868 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Alexander Boborykin vs. Max Houkes - Vzájomné zápasy
09.05.18 | 1. kolo | Alexander Boborykin | Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Turkey F18 | antuka |
Alexander Boborykin form & Max Houkes form
Alexander Boborykin - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Haoyuan Huang | - | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Eirik Groener | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
30.07.21 1. kolo | vs. Michal Dembek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Ondrej Horak | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Pavel Verbin | 6-75, 7-62, 11-9 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.21 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Kevin Portmann | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Alexander Vasilenko | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Danil Ozernoy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
08.12.18 štvrťfinále | vs. Pavel Kotov | 6-2, 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.12.18 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 7-64, 2-6, 7-64 | detail zápasu |
Max Houkes - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Clement Tabur | 4-6, 5-7 | detail zápasu |