ZÁPAS
03.08.18 | 2. kolo | Alexandar Lazarov | Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-4 | Austria F5 | antuka |
ŠTATISTIKY
Alexandar Lazarov | Vital Flurin Leuch | |
1. podanie % | 30/47 (64%) | 34/57 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/30 (80%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/17 (47%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/57 (53%) | 15/47 (32%) |
Vyhrané body celkom | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lichtenštajnsko
11.05.97, 26 rokov
11.05.97, 26 rokov
Alexandar Lazarov vs. Vital Flurin Leuch - Vzájomné zápasy
03.08.18 | 2. kolo | Alexandar Lazarov | Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Austria F5 | antuka |
Alexandar Lazarov form & Vital Flurin Leuch form
Alexandar Lazarov - posledné zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.22 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
21.11.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roanne Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
23.10.22 finále | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.22 semifinále | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.22 štvrťfinále | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 semifinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.22 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.22 štvrťfinále | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Vital Flurin Leuch - posledné zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Filippo Moroni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Timo Lanz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
19.08.19 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Tim Hofmann | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Matteo Gigante | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Marco Corino | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Luka Stojanovic (SRB) | 1-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Samuel Hodor | 6-73, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.04.19 kvalifik. | vs. Alexander Merino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Dante Gennaro | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Nicholas Adesalu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Niklas Guttau | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Netherlands F6 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. John Harrison Richmond | 6-0, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | detail zápasu |