ZÁPAS
15.06.17 | 2. kolo | Alex Rybakov | Gonzalo Lama | 6-3, 7-66 | USA F18 | antuka |
ŠTATISTIKY
Alex Rybakov | Gonzalo Lama | |
1. podanie % | 51/73 (70%) | 45/64 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/51 (73%) | 32/45 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/22 (50%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 26/64 (41%) | 25/73 (34%) |
Vyhrané body celkom | 74/137 (54%) | 63/137 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alex Rybakov vs. Gonzalo Lama - Vzájomné zápasy
15.06.17 | 2. kolo | Alex Rybakov | Gonzalo Lama | 6-3, 7-66 | detail zápasu | USA F18 | antuka |
Alex Rybakov form & Gonzalo Lama form
Alex Rybakov - posledné zápasy
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Bruno Kuzuhara | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Houston - antuka | ||||
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | - | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.24 štvrťfinále | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Gonzalo Lama - posledné zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 kvalifik. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |