ZÁPAS
22.04.18 | 2. kolo kval. | Alex Marti Pujolras | Robert Ziganshin | 6-2, 6-2 | Egypt F15 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.10.95, 28 rokov
26.10.95, 28 rokov
Alex Marti Pujolras vs. Robert Ziganshin - Vzájomné zápasy
22.04.18 | 2. kolo kval. | Alex Marti Pujolras | Robert Ziganshin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Egypt F15 | antuka |
Alex Marti Pujolras form & Robert Ziganshin form
Alex Marti Pujolras - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Lorenzo Giustino | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Hernan Casanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Aaron Gil Garcia | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Franco Ribero | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-64, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Kilian Feldbausch | 6-4, 6-75, 1-4, - Alex Marti Pujolras - skreč | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Luis Britto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-71, - Alex Marti Pujolras - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Robayna Cabrera | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Robert Ziganshin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 3-6, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Lulli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Bulut Ozcelik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Carlo Abou Khater | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Abou Chahine | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Emilien Burnel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Hugo Cazaban | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 4-5, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Brussels - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Romain Bauvy | 3-6, 1-3, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Den - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Tillmann Erdbories | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-4, - Robert Ziganshin - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F25 - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F24 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lebanon F2 - antuka | ||||
04.10.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Fakih Najib | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Lebanon F1 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Michel Saade | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F31 - tvrdý | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Zakaria Ben Brahim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F30 - tvrdý | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Jan Jermar | 4-6, 0-6 | detail zápasu |