ZÁPAS
03.03.20 | kvalifik. | Alex Barrena | Nicolas Uryson | 6-1, 6-0 | M25 Hurlingham | antuka |
ŠTATISTIKY
Alex Barrena | Nicolas Uryson | |
1. podanie % | 8/30 (27%) | 34/54 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 6/8 (75%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/22 (82%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 32/54 (59%) | 6/30 (20%) |
Vyhrané body celkom | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-0 | Nicolas Uryson | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alex Barrena | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
4-1 | Nicolas Uryson | |
0-0 | ||
Alex Barrena | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Alex Barrena | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Nicolas Uryson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Barrena | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Nicolas Uryson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Alex Barrena | 4-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-0 | Nicolas Uryson | |
0-0, 15-15 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Argentina
22.06.93, 30 rokov
13 241 $
22.06.93, 30 rokov
13 241 $
Alex Barrena vs. Nicolas Uryson - Vzájomné zápasy
03.03.20 | kvalifik. | Alex Barrena | Nicolas Uryson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M25 Hurlingham | antuka |
Alex Barrena form & Nicolas Uryson form
Alex Barrena - posledné zápasy
M25 Tucuman - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 4-6, - Alex Barrena - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alexander Stater | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 7-60, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Guillen Meza | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carlos Taberner | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Angel Diaz Jalil | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mariano Navone | 7-67, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-3, 4-6, 4-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Ignacio Buse | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Nicolas Uryson - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 6-4, 1-0, Brandon Walkin - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Matt Mcbride | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-63, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Julian Tantera | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Suvi | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Santiago Plaza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Michal Dembek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Ivan Krivic | 6-74, 3-0, Ivan Krivic - skreč | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Dominik Nazaruk | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Marc Dijkhuizen | 6-0, 3-0, Marc Dijkhuizen - skreč | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Jarno Jans | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 0-6 | detail zápasu |