INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nick Hardt vs. Alessandro Petrone - Vzájomné zápasy
28.02.19 | 2. kolo | Alessandro Petrone | Nick Hardt | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Nick Hardt form & Alessandro Petrone form
Nick Hardt - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
22.03.24 semifinále | vs. Tristan Boyer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 štvrťfinále | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 6-74, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Kiranpal Pannu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Enmanuel Munoz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Cezar Cretu | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Clement Tabur | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 7-5, 4-2, Mathys Erhard - skreč | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Clement Tabur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 štvrťfinále | vs. Hady Habib | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-2, 5-2, Denis Constantin Spiridon - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Haydar Cem Gokpinar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Alessandro Petrone - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
16.08.19 štvrťfinále | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
02.08.19 štvrťfinále | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cuneo - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | detail zápasu |