ZÁPAS
13.05.18 | finále | Alessandro Petrone | Luca Giacomini | 5-7, 6-1, 6-0 | Ukraine F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Alessandro Petrone | Luca Giacomini | |
1. podanie % | 60/79 (76%) | 61/87 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/60 (62%) | 32/61 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/19 (63%) | 7/26 (27%) |
Vyhrané break-bally | 8/16 (50%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 48/87 (55%) | 30/79 (38%) |
Vyhrané body celkom | 97/166 (58%) | 69/166 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alessandro Petrone vs. Luca Giacomini - Vzájomné zápasy
23.08.18 | štvrťfinále | Alessandro Petrone | Luca Giacomini | 1-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | Italy F24 | antuka |
13.05.18 | finále | Alessandro Petrone | Luca Giacomini | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | Ukraine F1 | antuka |
Alessandro Petrone form & Luca Giacomini form
Alessandro Petrone - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
16.08.19 štvrťfinále | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
02.08.19 štvrťfinále | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cuneo - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | detail zápasu |
Luca Giacomini - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Cina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Christoph Negritu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 4-6, 0-1, - Luca Giacomini - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-2, 1-0, Milos Karol - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Christoph Negritu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Federico Gaio | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ryuki Matsuda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 6-3, 1-0, Sean Cuenin - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 7-5, 6-1 | detail zápasu |